Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:46:28

ОВК № 206 працюватиме у двох окремих будівлях всупереч встановленим ЦВК нормам

02.06.2016   11:34Агенцiя

1 червня на черговому засіданні окружна виборча комісія вирішувала питання організаційно-технічного забезпечення та визначилася щодо членів комісії, які працюватимуть на платній основі.

На засідання комісії було запрошено заступника голови Чернігівської районної ради Володимира Поліщука, який доповів щодо можливості забезпечити окружну комісію необхідним приміщенням. Як зазначив посадовець, в РДА немає необхідної кількості вільних приміщень в одній будівлі для надання їх в користування ОВК.

Після тривалої дискусії комісія прийняла рішення про те, що роботу буде організовано у кількох кімнатах, які знаходяться в різних будівлях.

Як повідомляла ОПОРА, така ситуація суперечить вимогам, встановленим постановою ЦВК від 26 січня 2012 року № 18, у якій йдеться про те, що окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України забезпечуються приміщеннями, що складаються не менш як з трьох робочих кімнат, які розміщені в одній будівлі.

Також комісія визначила, що на платній основі, відповідно до ч.6 ст. 36 та ст. 47 Закону України «Про вибори народних депутатів України», виконуватимуть свої повноваження голова комісії Євгеній Артеменко, заступник голови Ірина Примера та секретар комісії Сергій Соломаха. 

Крім того, члени комісії дискутували з приводу переліку посад та чисельності залучених працівників. Як зазначено в ч. 17 ст. 33 Закону, для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень, виборча комісія може залучати, на підставі цивільно-правових угод, відповідних спеціалістів, експертів та технічних працівників. Відтак, ОВК затвердила чисельність та перелік посад. Всього для організації роботи комісії залучать 10 осіб: юриста, бухгалтерів, системного адміністратора, операторів комп’ютерного набору,  діловода, водія та технічного працівника.

Останні новини Чернігівщини

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.