Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 22:32:29

По 206 округу представники кандидата Ткаченко розповсюджують угоди про спільну діяльність. ДОКУМЕНТ

31.05.2016   17:05Агенцiя

До редакції «Чернігівського монітору» потрапив заповнений зразок так званої «соціальної угоди».

Це – «Угода про спільну діяльність з впровадження програми енергозбереження та вирішення пов’язаних соціально-економічних проблем Чернігівського району».

Сторонами цієї Угоди є звичайні громадяни з однієї сторони та кандидат у народні депутати по 206 округу Григорій Ткаченко.

Термін Угоди – три роки.

Головна мета – «Надання учаснику програми енергозберігаючої лампи для власного тестування ефективності енергозберігаючих технологій та соціально-економічних наслідків їх впровадження.»

Технологія підписання соціальних угод не нова. Геннадій Корбан також у ході виборчих баталій у 205 окрузі звертав увагу на цю брудну технологію конкурентів.
У 2015 році «Соціальна угода» була виконана у формі документу сурової звітності і містила голограми. За інформацією ЗМІ таких угод надруковано 48 тисяч.

Зараз історія повторюється…

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.