Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 11:56:21

По 206 округу представники кандидата Ткаченко розповсюджують угоди про спільну діяльність. ДОКУМЕНТ

31.05.2016   17:05Агенцiя

До редакції «Чернігівського монітору» потрапив заповнений зразок так званої «соціальної угоди».

Це – «Угода про спільну діяльність з впровадження програми енергозбереження та вирішення пов’язаних соціально-економічних проблем Чернігівського району».

Сторонами цієї Угоди є звичайні громадяни з однієї сторони та кандидат у народні депутати по 206 округу Григорій Ткаченко.

Термін Угоди – три роки.

Головна мета – «Надання учаснику програми енергозберігаючої лампи для власного тестування ефективності енергозберігаючих технологій та соціально-економічних наслідків їх впровадження.»

Технологія підписання соціальних угод не нова. Геннадій Корбан також у ході виборчих баталій у 205 окрузі звертав увагу на цю брудну технологію конкурентів.
У 2015 році «Соціальна угода» була виконана у формі документу сурової звітності і містила голограми. За інформацією ЗМІ таких угод надруковано 48 тисяч.

Зараз історія повторюється…

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 липня до 8:00 13 липня 2020 року.

"Зелений" водень зі сміття: на Чернігівщині може з’явитися потужний завод з виробництва біопалива та енергії,- Андрій Прокопенко 09:38

Проблема накопичення сміття та відсутність його безпечної утилізації актуальна для всієї країни та потребує дій для вирішення.

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському 09:20

І знову про Дніпровське... Рік за роком, не залежно від пори року... Узимку, навесні, улітку та восени спостерігаємо одну і ту ж картину на цьому зупинковому павільйоні на автомобільній дорозі Р-56 Чернігів-Пакуль-Славутич-КПП "Чорнобиль". Люди перетворюють місце для зупинки громадського транспорту у несанкціоноване сміттєзвалище.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 09:10

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.