Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 18:30:50

ОВК № 206 провела перше засідання в останній день встановленого законом строку

31.05.2016   12:27Агенцiя

30 травня окружна виборча комісія № 206 (м. Чернігів) провела своє перше засідання. П'ятнадцять членів комісії склали присягу, троє з вісімнадцяти осіб не з’явилися.

Неврегульованим залишається питання матеріально-технічного забезпечення роботи ОВК.

ОВК № 206 набула повноважень в останній день встановленого Законом строку.

Слід зауважити, що наразі статусу члена комісії набули 15 з 18 призначених осіб. За інформацією голови комісії Євгенія Артеменка (БПП «Солідарність»), Ольга Миненок (ВО «Свобода») не зможе виконувати обов’язки члена комісії у зв’язку з працевлаштуванням на державну службу, а Тетяна Артеменко (Інтернет партія України) через сімейні обставини також не братиме участі в роботі комісії. Причини відсутності Оксани Індюкової (політична партія «Сила людей») не озвучили.

Окрім складання присяги до порядку денного було включено питання ознайомлення зі змістом календарного плану, затвердження графіку роботи комісії, матеріально-технічне забезпечення комісії та розподіл обов`язків членів комісії. Секретар ОВК Сергій Соломаха (Радикальна партія Олега Ляшка) довів до відома присутніх рекомендації ЦВК щодо порядку денного першого засідання та запропонував включити питання про визначення осіб з числа членів комісії, що працюватимуть на платній основі. Ця пропозиція не набрала достатню кількість голосів «за», тож питання перенесли на наступне засідання. Нагадаємо, що голова, заступник голови, секретар або інші члени ОВК (загальною кількістю не більше трьох осіб) можуть виконувати свої повноваження на платній основі за рішенням виборчої комісії (ч. 6 ст. 36 ЗУ «Про вибори народних депутатів України»).

Під час розгляду питання про забезпечення роботи ОВК приміщенням та оргтехнікою, голова комісії, Євгеній Артеменко повідомив, що Чернігівською РДА запропоновані приміщення для роботи комісії, проте, вони знаходяться в різних будівлях, що суперечить вимогам постанови №18 ЦВК від 26 січня 2012 року. Комісія прийняла рішення доручити голові ОВК невідкладно звернутися до голови Чернігівської РДА для забезпечення належних умов для роботи. Через невизначеність із наданням комісії приміщення, неврегульованим залишилося питання забезпечення комісії доступом до Інтернету, телефоном, іншими технічними засобами.

«Варто наголосити, що згідно зі статтею 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України», органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, зокрема надавати необхідні приміщення відповідно до норм, встановлених Законом або відповідними рішеннями ЦВК. Недотримання вимог щодо розміщення приміщень комісії може ускладнити функціонування комісії та належне виконання нею своїх повноважень», - прокоментував Святослав Бабіля, координатор громадського спостереження у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.