Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 21:21:39

Актуальні питання діяльності об’єктів комунальної власності розглянули на спільному засіданні постійних комісій облради

27.05.2016   08:41Агенцiя

26 травня, відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності та з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери під головуванням їх очільників Анатолія Мельника і Сергія Журмана.

До участі в обговоренні долучився також перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Цього дня депутати розглянули низку проектів рішень, які планується винести на розгляд 5-ї сесії представницького органу Чернігівщини, яка відбудеться у червні.

До обговорення також були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, комунальних підприємств, громадських організацій.

Про ключові аспекти внесення змін та доповнень до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області присутніх поінформував начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

У ході роботи учасники засідання розглянули низку питань щодо встановлення зменшеного розміру орендної плати для: Чернігівської міської громадської організації «Пласт-Арт», комунального підприємства «Чернігівкіно», Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Департаменту економічного розвитку та Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Наступним питанням порядку денного засідання стала реорганізація КП «Чернігівкіно» шляхом приєднання до КП «Діловий центр».

Під час розгляду питання щодо передачі майна комунальної власності області (приміщення кінотеатру ім.Щорса та частини майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70) в оперативне управління КП «Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв» депутати заслухали директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександра Левочка. Він ознайомив присутніх із проектом перепрофілювання кінотеатру ім. Щорса та створення на його базі багатофункціонального обласного кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.   

Під час обговорення питання щодо передачі частини приміщень в будівлі кінотеатру «Дружба» у власність територіальної громади м. Чернігова, депутати вирішили рекомендувати не підтримувати пропозицію щодо здійснення цього кроку на безоплатній основі.

Розглянули народні обранці Чернігівщини і декілька кадрових питань, зокрема, щодо продовження дії контракту з начальником КП «Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Вікторією Марченко. Крім того, поспілкувались із кандидатом на посаду директора КП «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Олександром Ремом щодо перспектив діяльності підприємства у майбутньому.

Учасники засідання також проаналізували пропозицію трудового колективу КП «Редакція газети «Деснянська правда» щодо реформування друкованого ЗМІ – обласної газети «Деснянська правда» та заслухали інформацію головного редактора Людмили Пархоменко щодо цього питання.

Депутати також схвалили проекти рішень щодо надання дозволу на списання з балансу основних засобів комунальному закладу «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», Сосницькому районному дочірньому агро-лісогосподарському спеціалізованому підприємству «Сосницярайагролісгосп» та Городянській загальноосвітній школі-інтернату І-ІІІ ступенів, а також стосовно передачі в оперативне управління комунальному лікувально-профілактичному закладу «Чернігівська обласна лікарня» транспортного засобу – автомобіля ГАЗ-31105, 2004 року випуску.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.