Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 04:49:02

Для якісної демаркації кордону з Білоруссю, Чернігівщина звертатиметься до МЗС

26.05.2016   13:13Агенцiя

На Чернігівщині розпочалася активна фаза чіткого розмежування кордону між Україною та Білоруссю.

Нарада щодо перевірки раніше демаркованого кордону пройшла сьогодні за головування першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневича.

Під час обговорення було зазначено, що основна колізія розгортатиметься навколо земель сільськогосподарського призначення та ділянок лісового фонду. Адже, почасти, попередньо проведена на папері лінія розмежування має похибку у кілька метрів.

Щодо водного та заповідного фондів проблеми відсутні: таких об’єктів на кордоні Чернігівщини з Білоруссю нема.

— Для чіткої взаємодії відповідних структур з цього питання, ми звертатимемося до МЗС, щоб отримати дані про лінію розмежування, етапи та строки виконання необхідних робіт, — зауважив Леонід Сахневич. — Про перебіг демаркації необхідно обов’язково інформувати найближчі до кордону громади.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини