Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 21:24:43

Депутати обговорили та підтримали пропозиції щодо розподілу видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік

26.05.2016   10:19Агенцiя

25 травня відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Учасники засідання розглянули пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів щодо включення природоохоронних заходів до проекту додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік та зміни до переліку видатків фонду на 2016 рік, затвердженого рішенням 3-ї сесії обласної ради.

Арсен Дідур поінформував присутніх, що 24 травня нинішнього року з метою розширення кола осіб, залучених до підготовки проекту переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, підписано розпорядження в.о. голови обласної ради, першим заступником Валентином Мельничуком. Згідно з цим документом склад робочої групи доповнено представниками всіх зареєстрованих в обласній раді депутатських фракцій.

Членам робочої групи були надані пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації щодо включення природоохоронних заходів до додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та внесення змін до переліку Фонду на 2016 рік, а також спільне клопотання Бобровицької районної ради та районної держадміністрації щодо реконструкції очисних споруд, що розташовані на території Бобровицького молокозаводу.

Змінами, що пропонує внести Департамент екології та природних ресурсів в перелік видатків обласного фонду, уточнюються видатки на будівництво полігону по утилізації рідких нечистот у смт. Срібне, реконструкції каналізаційних очисних споруд в с. Григоро-Іванівка Ніжинського району з заміною зношеного обладнання, реконструкції очисних споруд в смт. Куликівка, реконструкції КНС №1 та КНС №2 в м. Бахмач, реконструкції системи водовідведення Коропської ЦРЛ та включається фінансування нового об'єкту - придбання каналізаційного насосу для заміни зношеного на КНС м. Прилуки.

Разом з тим до Департаменту надійшли запити від районних органів влади про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів. Їх також пропонується включити до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки.

Серед них: реконструкція каналізаційної насосної станції в с.Часнівці, Козелецького району – 350,00 тис. грн; придбання комплекту системи аерації на базі аераторів "Аква Лайн М" для заміни зношених на каналізаційних очисних спорудах м. Прилуки - 486,86 тис. грн; реконструкція каналізаційно-насосної станції дитсадка "Сонечко" по вулиці Б. Хмельницького в м. Семенівка – 400,00 тис. грн; розробка робочої документації очистки стічних вод з використанням біоплат на підставі дослідження енергоощадного метода для малих населених пунктів смт. Замглай Ріпкинського району - 95тис. грн; ліквідація наслідків зсуву та ерозійних явищ території провулку Романа Волкова в м. Новгород-Сіверський - 598,32 тис. грн; відновлювальні та протизсувні роботи з реконструкцією перепадного колодязя зливової водовідвідної каналізації по вул. Монастирська в м. Новгород-Сіверський - 484,1 тис. грн та інші обгрунтовані заходи.

На завершення дискусії, члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції до проекту додаткового Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік в запропонованій редакції і зміни до переліку видатків обласного фонду, прийнятого в січні 2016 року та в подальшому розглянути їх на постійних комісіях, на пленарному засіданні обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини