Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:39:35

З'явилися перші кандидати

24.05.2016   17:08Агенцiя

24 травня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши заяву ПОЛІТИЧНЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, а також заяви громадян України про самовисування разом з іншими документами, Комісія зареєструвала 5 кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року. А саме: Краснова З.Г. (самовисування) – в ОВО № 27, Мамояна С.Ч. (суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"), Ольшанського В.Д. (самовисування) – в ОВО № 151, Ткаченка Г.М., Фірсова Є.П. (самовисування) – в ОВО № 206.

Окрім того, розглянувши клопотання 6 громадських організацій, ЦВК надала дозвіл всеукраїнським громадським організаціям "Передові правові ініціативи", "ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА", громадським організаціям "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВИЯВЛЕННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ", "МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТРІУМВІРАТ" та "КОНТРОЛЬ ЗА ВИБОРАМИ" мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів народних депутатів України 17 липня 2016 року в одномандатних виборчих округах № 23, 27, 85, 114, 151, 183, 206. А Громадської організації "Чернігівський громадський комітет захисту прав людини" – в ОВО № 206 на території міста Чернігова.

Розглянувши відповідне звернення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, Комісія визначила, що на час підготовки та проведення проміжних виборів народних депутатів України 17 липня 2016 року окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України ОВО № 114 здійснює свої повноваження за адресою: вулиця Центральна, 109, смт Біловодськ Луганської області.

Комісія затвердила Кошторис видатків Центральної виборчої комісії, які здійснюються за бюджетною програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України",  на підготовку і проведення проміжних виборів народних  депутатів України в ОВО № 23 (Волинська область), № 27 (Дніпропетровська область), № 85 (Івано-Франківська область), № 114 (Луганська область), № 151 (Полтавська область), № 183 (Херсонська область) та № 206 (Чернігівська область), призначених на 17 липня 2016 року на загальну суму 3 млн 594 тис. 184 гривні. З цієї суми передбачається здійснення видатків за такими статтями, як оплата послуг з виготовлення інформаційних плакатів кандидатів у депутати, оплата послуг засобів масової інформації, виготовлення виборчої документації, оплата послуг зв’язку тощо.

З метою забезпечення актуалізації бази даних Державного реєстру виборців стосовно записів про громадян України, чиї виборчі адреси відносяться до окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Держреєстру, Комісія прийняла постанову "Про заходи із забезпечення внесення до Державного реєстру виборців змін щодо персональних даних громадян України, чиї виборчі адреси відносяться до окремих територій Донецької та Луганської областей, у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої, перейменуванням адміністративно-територіальних одиниць".

На завершення засідання визначено розмір грошової застави для кандидата на посаду Мереф’янського міського голови, а також для виборчого списку кандидатів у депутати Мереф’янської міської ради Харківської області, висунутого в багатомандатному виборчому окрузі, на перших місцевих виборах 31 липня 2016 року, який складає 1 тис. 351 грн.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини