Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 04:58:45

Дмитро Ярош презентував у Чернігові рух "ДІЯ"

24.05.2016   13:31Агенцiя

23 травня відбулась презентація громадсько-політичного руху "ДІЯ" Дмитра Яроша.

Окрім лідера руху Дмитра Яроша, у представленні взяли участь його заступник Андрій Шараскін(Богема) та Вадим Йовенко, який організовував презентацію.

За словами Яроша до революції він бував у Чернігові бував частенько, а після неї, приїхав вперше.

"Ми намагаємось згуртувати активних людей для об'єднання, яке б стало певним державотворчим чинником у тій складній ситуації, що склалась сьогодні." – розповідає Дмитро Ярош, про основні цілі руху.
Чернігів не перше місто до якого завітав Ярош, але за його словами проблеми у людей приблизно однакові.

"Якщо говорити по ситуації, то вона фактично не відрізняється по Україні, на Донеччині люди більше говорять про війну, в тилових областях здебільшого говорять про одне і те ж: про зубожіння, про високий рівень корупції у владі і інші приземлені абсолютно речі." – зазначив Ярош.

За задумом лідера новоствореного руху "ДІЯ",  він має би стати свого роду аналогом Народного руху України зразка до 1991 року.

"Зараз перед нами стоять два основних завдання: збереження територіальної цілісності України, і перетворення ті, що почались на майдані логічно завершити. Бо на превеликий жаль партійна система що існує сьогодні в Україні не дає цього зробити." – говорить Дмитро Ярош.

Основні цінності руху, притаманні кожному  українцю: свобода, справедливість, добробут.

До руху запрошують приєднуватись організації право-центричного спрямування. Сам Ярош, зазначив, що залишається націоналістом, проте рух має бути ширшим у своїх поглядах.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини