Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:04:47

Чергова зустріч голови ОДА з головами комітетів Громадської ради

24.05.2016   10:03Агенцiя

Вже традиційно напередодні засідань Громадської ради при облдержадміністрації відбуваються зустрічі голів її комітетів із головою ОДА Валерієм Кулічем. Учасники зустрічі обговорили питання орієнтовного порядку денного засідання, яке має відбутися в середу 25 травня.

Заслухавши голову робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», та за підсумками тематичної дискусії голова Чернігівської ОДА озвучив декілька позицій. По перше, була підтримана пропозиція проведення відкритого засідання робочої групи для надання виконавцям проекту землеустрою можливості його публічної презентації та захисту. По друге, підсумовуючи темпи і перебіг організаційних процесів щодо РЛП «Ялівщина, Валерій Куліч висловив переконання, що це питання, так само як і створення будь-яких інших природоохоронних зон у межах міст, має ознаки юрисдикції органів управління територіальних громад, тому ними ж і мають розглядатися.

Говорили й про загрози банкрутства автоперевізників, які здійснюють внутрішньообласні перевезення, у зв’язку з відсутністю коштів на компенсацію перевезень пільгових категорій населення. З цього приводу голова ОДА роз’яснив: через те, що здійснення компенсації перевізникам передане у сферу відання органів самоврядування на місцях – їхня виплата чи не виплата залежить виключно від рішень представницьких органів – місцевих рад. Також однією з причин загрози банкрутств деяких підприємств у галузі автоперевезень голова ОДА назвав дублювання законних маршрутів нелегальними.

Щодо включення до конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби в ОДА представників Громадської ради, зокрема, членів комітету з питань люстрації і кадрової політики.

Валерій Куліч однозначно підтримав цю пропозицію, здійснення якої стало актуальним у зв’язку з набуттям чинності новим «Законом про державну службу», який передбачає конкурсний підхід до визначення осіб для заміщення посад державної служби. Також голова ОДА зазначив, що принципово наполягає на включенні представників громади та облдержадміністрації до конкурсних комісій міністерств, які проводять відбір претендентів на керівні посади управлінь в області.

Також було розглянуто низку інших питань, зокрема, тих, що стосуються співпраці ОДА з Громадською радою.

Окремо варто зазначити, що, коментуючи хід розв’язання системних проблем – недофінансування галузей освіти і науки, які забезпечуються субвенціями з державного бюджету, Валерій Куліч анонсував можливий цього тижня візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в ході якого планується відпрацювання цих проблемних напрямків.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини