Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 20:26:40

Чергова зустріч голови ОДА з головами комітетів Громадської ради

24.05.2016   10:03Агенцiя

Вже традиційно напередодні засідань Громадської ради при облдержадміністрації відбуваються зустрічі голів її комітетів із головою ОДА Валерієм Кулічем. Учасники зустрічі обговорили питання орієнтовного порядку денного засідання, яке має відбутися в середу 25 травня.

Заслухавши голову робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», та за підсумками тематичної дискусії голова Чернігівської ОДА озвучив декілька позицій. По перше, була підтримана пропозиція проведення відкритого засідання робочої групи для надання виконавцям проекту землеустрою можливості його публічної презентації та захисту. По друге, підсумовуючи темпи і перебіг організаційних процесів щодо РЛП «Ялівщина, Валерій Куліч висловив переконання, що це питання, так само як і створення будь-яких інших природоохоронних зон у межах міст, має ознаки юрисдикції органів управління територіальних громад, тому ними ж і мають розглядатися.

Говорили й про загрози банкрутства автоперевізників, які здійснюють внутрішньообласні перевезення, у зв’язку з відсутністю коштів на компенсацію перевезень пільгових категорій населення. З цього приводу голова ОДА роз’яснив: через те, що здійснення компенсації перевізникам передане у сферу відання органів самоврядування на місцях – їхня виплата чи не виплата залежить виключно від рішень представницьких органів – місцевих рад. Також однією з причин загрози банкрутств деяких підприємств у галузі автоперевезень голова ОДА назвав дублювання законних маршрутів нелегальними.

Щодо включення до конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби в ОДА представників Громадської ради, зокрема, членів комітету з питань люстрації і кадрової політики.

Валерій Куліч однозначно підтримав цю пропозицію, здійснення якої стало актуальним у зв’язку з набуттям чинності новим «Законом про державну службу», який передбачає конкурсний підхід до визначення осіб для заміщення посад державної служби. Також голова ОДА зазначив, що принципово наполягає на включенні представників громади та облдержадміністрації до конкурсних комісій міністерств, які проводять відбір претендентів на керівні посади управлінь в області.

Також було розглянуто низку інших питань, зокрема, тих, що стосуються співпраці ОДА з Громадською радою.

Окремо варто зазначити, що, коментуючи хід розв’язання системних проблем – недофінансування галузей освіти і науки, які забезпечуються субвенціями з державного бюджету, Валерій Куліч анонсував можливий цього тижня візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в ході якого планується відпрацювання цих проблемних напрямків.

Останні новини Чернігівщини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління 17:29

Днями в рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини