Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 грудня, 07:22:51

Чернігівська міська рада підтримала звернення до Прем'єр-міністра України

29.04.2016   12:44

На сьомій сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбулась 28 квітня, депутати підтримали пропозицію начальника управління освіти, депутата Василя Білогури звернутись до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на захист інтересів працівників бюджетної сфери.

Починаючи з січня 2016 року, заробітна плата працівників закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, які отримували індексацію у 2015 році, зменшилась. Як наслідок набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» (№ 1013 від 9 грудня 2015 р.), у працівників І-ІІІ тарифних розрядів (прибиральники, сторожа, двірники, робітники) втрати заробітної плати сягнули розмірів від 800 грн до 1000 грн. У грудні 2015 року розмір посадових окладів зазначених працівників не переглядався, останній їх перегляд був у вересні 2015 року.

Даною постановою КМУ передбачено нові правила індексації грошових доходів населення з грудня 2015 року для працівників бюджетних установ у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідно до документу в грудні 2015 року мало бути проведено упорядкування структури заробітної плати через підвищення всіх складових заробітної плати, тобто не тільки з урахуванням підвищення тарифних ставок (окладів), а також з урахуванням доплат, надбавок та премій, з тим, щоб сума підвищення заробітної плати не перевищила суму індексації, яка склалася в цьому місяці.

По місту Чернігову загальна потреба в коштах становить 45 788 264,00 грн. (у сфері освіти - 27 431 964,00 грн, у сфері охорони здоров’я - 17 039 414,00 грн, у сфері культури - 841 715,00 грн, у сфері фізичної культури та спорту - 475 171,00 грн).

Чернігівська міська рада звертається до Уряду, як до суб’єктів законодавчої нормотворчої ініціативи, та просить переглянути розміри відповідних субвенцій для освітньої та медичної галузі, яка має врахувати компенсацію працівникам втрачених заробітків, а також розміри посадових окладів працівникам І-ІІІ тарифних розрядів або скасувати дію Постанови КМУ «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» з метою недопущення погіршення рівня життя населення країни.

Крім того, внести зміни до бюджетного законодавства в частині міжбюджетного врегулювання видатків на утримання професійно-технічних навчальних закладів, які знаходяться у державній власності, розташованих на території міст обласного значення.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини