Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 04:45:51

Комплексна система занять для дітей-аутистів – життєва необхідність

09.04.2012   11:50Агенцiя

У Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся круглий стіл на тему “Діти з інвалідністю та аутизмом. Формування толерантних взаємовідносин із суспільством”.

У засіданні круглого столу взяли участь керівники Чернігівської міської громадської організації “Молодіжна Спілка Юристів”, Чернігівського громадського об’єднання “ШАНС”, Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Життя триває”, Чернігівської обласної організації інвалідів “Центр соціально-психологічної реабілітації “Єдність”, Чернігівської міської громадської організації “Молодіжна АльтеРнаТива, представники управлінь охорони здоров’я, освіти, соціальних служб, закладів реабілітації та громадськості.

Присутні обговорили проблемні питання, які стосуються дітей-аутистів, а саме ранні методики встановлення їх діагностики, виховання та адаптації у суспільстві.

За словами керівника Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Кузнецової-Молодчої, їх Центр консолідує всі сили громадських організацій, які опікуються проблемами дітей-інвалідів.

“Обласні, міські благодійні організації та організація “ШАНС” спільно намагаються підтримати і докласти зусиль для вирішення питань дітей з особливими вадами”, – наголосила керівник міського громадського об’єднання інвалідів “Шанс” Світлана Федорова.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.