Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 10:22:26

Громадський прес-центр: хочемо зробити місцеву політку зрозумілою для чернігівців

22.04.2016   08:50

Зробити місцеву політику та реформи зрозумілими для чернігівців, поширюючи відповідну інформацію через місцеві засоби масової інформації. Таку мету сталять перед собою засновники Громадського прес-центру “Ініціатива”, що розпочав свою роботу в Чернігові.

Презентація нового проекту відбулася 21 квітня.

Не секрет, що громадянам часто не цікаво читати матеріали про місцеву політику, оскільки, вони не відчувають дотичність до прийняття рішень, а матеріали на дану тематику зрозумілі лише для вузького кола фахівців.

Гарною передумовою проекту є оновлення складу місцевих органів самоврядування на Чернігівщині після місцевих виборів 2015 року, що привело до рад представників нових політичних сил. Вони, принаймні, декларують готовність до діалогу та дослухаються до думки громадських експертів та журналістів.

По словам одного з ініціаторів створення прес-центру Павла Пущенка, організатори бачать Громадський прес-центр “Ініціатива”, як місце зустріч громадських активістів, експертів, представників влади та депутатів; майданчиком для обговорення проектів рішень та рішень місцевої влади.

Зокрема, напередодні та після сесій Чернігівської міської та Чернігівської обласної рад відбуватимуться засідання громадського медіа-центру за участі місцевих експертів, депутатів, громадських діячів, представників виконавчої гілки влади.

Під час зустрічей будуть розглядатися ключові питання порядку денного майбутніх засідань. Аналітики проекту до кожного такого засідання готуватимуть свої експертні висновки щодо питань винесених на обговорення. За наслідками обговорень місцеві ЗМІ отримують експертні висновки та рекомендації про актуальні питання, які журналісти можуть використовувати у своїй роботі.

Вироблятиметься доступний для розуміння громадянами контент. Також на базі медіа-центру пройде навчання для журналістів з районів, що дасть можливість залучити до аналізу, як мінімум, представників міст обласного підпорядкування Чернігівської області.

Під час презентації представники Громадського прес-центру звернулися до місцевих журналістів та блогерів з пропозицією разом формувати порядок денний засідань прес-центру. Журналісти можуть повідомляти які теми місцевої політики були б цікаві, яких спікерів варто запрошувати.

Громадський прес-центр “Ініціатива” працюватиме за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 46, оф 18.(навпроти Центрального парку культури і відпочинку)

Проект реалізується громадською організацією Чернігівський освітній центр “Інціатива” за підтримки американської неурядової організації “Інтерньюс Нетворк, Інк” у рамках програми “Український Медійний Проект (У-Медіа)”.

Останні новини Чернігівщини

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".