Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:01:49

Комісія з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова розглянула пропозиції чернігівців

19.04.2016   11:00

В Чернігівській міській раді 18 квітня заступник міського голови Ольга Хоніч провела чергове засідання комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова.

Члени комісії розглянули весь порядок денний, до якого входили питання перейменування вулиць та провулків, найменування парків у місті, встановлення меморіальних дошок на вшанування пам'яті видатних чернігівців за пропозиціями юридичних та фізичних осіб.

До Чернігівської міської ради надійшло 23 пропозиції, в тому числі, і у вигляді петицій від громадян та представників об’єднань громадян, в яких вони висловлюють незадоволення перейменуванням вулиць та провулків міста Чернігова.

Заступник міського голови, голова комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова Ольга Хоніч зауважила, що відповідні зміни внесені на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Вона запевнила присутніх громадян, що комісія обов’язково знайде шляхи вирішення тих проблем, які виникають. Для цього потрібно розробити дієвий механізм перейменування, і він повинен бути юридично обґрунтований.

Під час засідання члени комісії прийняли рішення, що внесені пропозиції будуть враховані в майбутньому, а всі громадяни, які звернулися до міської ради, обов’язково будуть письмово проінформовані. Разом з тим більшість пропозицій потребують більш ретельного вивчення.

Також комісія вирішила звернутися з рекомендаційним листом до управління транспорту та зв’язку міської ради щодо внесення змін до назв зупинок громадського транспорту.

Останні новини Чернігівщини

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.

Виявлено 230 нових випадків COVID-19

Виявлено 230 нових випадків COVID-19 18:05

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 жовтня зафіксовано 230 нових випадки інфікування COVID-19.

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць 14:12

Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяно 96 поліцейських управління патрульної поліції в Чернігівській області, які здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.