Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 13:54:08

Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного сьомої сесії Чернігівської міськради

18.04.2016   18:42

18 квітня на засіданні погоджувальної ради розглянуто перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд сьомої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 28 квітня.

На розгляд депутатів пропонується 28 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Міський голова звернув особливу увагу на питання затвердження Програм стратегічного розвитку міста. Серед них: "Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки",

"Програма створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у м. Чернігові на 2016-2020 роки",

"Програма з охорони життя людей на водних об'єктах  м. Чернігові на 2016-2010 роки", "Програма забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у м. Чернігові на 2016-2017 роки".

Також депутати вноситимуть зміни до низки Програм, зокрема: до "Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту міста Чернігова на період до 2017 року", "Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою "Чернігівські відомості" комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради на 2016-018 роки (нова редакція), "Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі у місті Чернігові на 2016-2020 роки".

Найбільш жваву дискусію під час засідання викликало питання щодо створення ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК н 2016-2018 роки. Депутати запропонували розробити низку заходів щодо стимулювання населення до створення ОСББ, адже за чинним законодавством з 1 липня ЖЕКи припинять своє існування. Міський голова наголосив, що Програмою щодо створення ОСББ передбачено проведення капітального ремонту будинків ОСББ та ЖБК, який проводитиметься виключно на умовах співфінансування: міський бюджет – до 80 відсотків, ОСББ (ЖБК) – 20 відсотків загальної вартості робіт.

До порядку денного включені також земельні питання.

Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з наполегливим проханням  уважно розглянути всі питання порядку денного під час роботи постійних комісій міської ради. "Якщо питання вивчені та якісно підготовлені, це дозволить більш плідно опрацювати їх під час пленарного засідання, - підкреслив міський голова.

Пленарне засідання 7-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 28 квітня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи".

Протягом тижня відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

З графіком засідань постійних комісій можна ознайомитись на офіційному сайті Чернігівської міської ради в рубриці «Актуально», в повідомленні про проведення сьомої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання.

Останні новини Чернігівщини

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація 12:46

На базі Чернігівського обласного молодіжного центру, що в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса, буде створено Хаб соціального партнерства підприємництва та інституційного розвитку.

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки 12:43

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку,

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора 12:42

Внаслідок автопригоди одна людина загинула, ще одна – госпіталізована. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр. 12:40

Про це повідомив голова Корюківської міської громади Ратан Ахмедов.

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.