Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 13:34:42

Перелік адрес житлових будинків м. Чернігова, де у 2016 році будуть ремонтувати ліфти

09.04.2016   10:04

Депутати міської ради під час пленарного засідання шостої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яке відбулось 31 березня, затвердили низку програм. Серед них – Програма капітального ремонту ліфтів у житлових будинках міста Чернігова на 2016 – 2020 роки.

Як зазначено у документі, забезпечення безперебійної роботи ліфтового господарства є надзвичайно важливою соціальною проблемою, оскільки зупинення роботи ліфтів спричиняє соціальну напругу серед громадян, які користуються ліфтами. Непрацюючі ліфти значно ускладнюють повсякденне життя людей з обмеженими фізичними можливостями, жінок з дітьми та людей похилого віку.

На сьогоднішній день ліфтовий парк має високий рівень фізичного і морального зносу конструкцій та електрообладнання. У житловому фонді міста налічується 1 217 ліфтів, установлених у будинках різних форм власності. Капітального ремонту потребують 717 ліфтів, які перебувають на балансі комунальних підприємств Чернігівської міської ради: «Деснянське», «Новозаводське», «ЖЕК–10», «ЖЕК–13».

Дозвіл на проведення робіт з монтажу, ремонту та технічного обслуговування ліфтів отримали декілька підприємств: спеціалізоване ліфтове управління №5 приватного акціонерного товариства «ОТІС», приватне комерційно-виробниче підприємство «Полісся-ліфтсервіс» та приватне комерційно-виробниче підприємство «Ливадия» та ін.

Ремонт ліфтів у житлових будинках, які перебувають на балансі комунальних підприємств міської ради, відбуватиметься за рахунок міського бюджетуна суму 70 994,9 тис. грн, а термін реалізації Програми- 5 років, починаючи з 2016 до 2020 року включно.

У 2016 році Програмою передбачено капітальний ремонт ліфтів з терміном експлуатації понад 25 років у житлових будинках на суму 10 994,9 тис. грн.

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження, а також управління житлово-комунального господарства міської ради.

 

Перелік адрес житлових будинків, які включені у 2016 році до Програми капітального ремонту ліфтів у житлових будинках міста Чернігова на 2016 – 2020 роки

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини