Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 18:29:49

Робоча група обласної ради здійснює моніторинг ситуації на Смолинському торфозаводі

09.04.2016   09:34Агенцiя

8 квітня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу нараду щодо стану виконання Меморандуму про співпрацю між Чернігівською обласною радою, державним підприємством «Чернігівторф», Смолинською сільською радою та трудовим колективом дільниці з видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф».

У засіданні взяли участь депутати обласної ради Дмитро Блауш, Іван Якуб, представники фіскальних, правоохоронних та інших контролюючих органів області.

Про стан справ на Смолинському торфозаводі присутніх поінформував директора Державного підприємства «Чернігівторф» Юрій Бондаренко. Він повідомив, що у рамках чотирьохстороннього документа укладено соціальну угоду із Смолинською сільською радою, підписано колективний договір з трудовим колективом, проводиться робота по залученню інвесторів, однак попри це ситуація на підприємстві залишається складною.

Оскільки з моменту підписання Меморандуму про співпрацю пройшло майже три тижні, то депутати обласної ради – члени робочої групи цікавилися причинами невиконання виробничого плану, результатами інвентаризації та низкою інших проблемних питань, без вирішення яких не можливе відновлення стабільної та рентабельної роботи, покращення виробничої бази дільниці по видобутку та переробці торфу с. Смолин ДП «Чернігівторф».

Робоча група обласної ради продовжить своє засідання у понеділок.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини