Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 жовтня, 23:23:56

Звітує Чернігівська ОО ДПТ України

24.10.2011   08:08Агенцiя

Відповідно до вимог законодавства та діючого Статуту, Чернігівська обласна організація Добровільного пожежного товариства України (далі ЧОО ДПТ) звітує про надходження і напрямки використання коштів за 9 місяців 2011 року.

Джерелами надходження коштів на рахунок ЧОО ДПТ були: членські внески на загальну суму 8918 грн; благодійні внески на загальну суму 26872 грн; навчання посадових осіб правилам пожежної безпеки на загальну суму 72454 грн.

Відповідно до статутних завдань та листів-звернень, кошти були розподілені наступним чином:
1. На виготовлення й розповсюдження матеріалів наочної пропаганди по профілактиці пожеж і надзвичайних подій – 2890 грн;
2. На проведення обласного етапу та підготовку команди-переможця до фінального етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників – 32046 грн;
3. На підготовку й проведення дитячих обласних змагань з пожежно-прикладного спорту – 700 грн;
4. Придбання будівельних матеріалів для ремонту приміщень ЧОО ДПТ – 10700 грн;
5. Внутрішні витрати, банківські платежі, податки, фінансова і адміністративно-господарська діяльність ЧОО ДПТ – 63150 грн.

З цим висловлюємо щиру вдячність всім членам ЧОО ДПТ, підприємствам, установам, організаціям, закладам і громадянам, які брали участь у благодійній діяльності організації та проводили пожежно-профілактичну роботу серед населення.

Правління ЧОО ДПТ

Останні новини Чернігівщини

Як запікати гарбуз у духовці

Як запікати гарбуз у духовці 17:02

Когда хочется разнообразить привычное меню, на помощь приходят сезонные овощи. Запеченную тыкву можно подавать с зеленью в виде салата, с разными видами рассольного или мягкого сыра — как изысканную закуску, сделать с ней тосты или приготовить десерт.

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука 16:51

Яблука смакують свіжі, а ще це чудова основа для десертів та смачних страв. Варто лише зробити кілька кроків і у вас готовий ароматний, корисний десерт. Тож давайте, приготуємо печені яблука на сніданок, на вечерю і на десерт.

Гороскоп на наступний тиждень 21-27 жовтня 16:22

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 21 по 27 жовтня 2019 року

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара 09:23

Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі без сумнівів з появою самого людства, інакше як можна пояснити, що ми все ще не померли з голоду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини