Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 травня, 12:52:14

Звітує Чернігівська ОО ДПТ України

24.10.2011   08:08Агенцiя

Відповідно до вимог законодавства та діючого Статуту, Чернігівська обласна організація Добровільного пожежного товариства України (далі ЧОО ДПТ) звітує про надходження і напрямки використання коштів за 9 місяців 2011 року.

Джерелами надходження коштів на рахунок ЧОО ДПТ були: членські внески на загальну суму 8918 грн; благодійні внески на загальну суму 26872 грн; навчання посадових осіб правилам пожежної безпеки на загальну суму 72454 грн.

Відповідно до статутних завдань та листів-звернень, кошти були розподілені наступним чином:
1. На виготовлення й розповсюдження матеріалів наочної пропаганди по профілактиці пожеж і надзвичайних подій – 2890 грн;
2. На проведення обласного етапу та підготовку команди-переможця до фінального етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників – 32046 грн;
3. На підготовку й проведення дитячих обласних змагань з пожежно-прикладного спорту – 700 грн;
4. Придбання будівельних матеріалів для ремонту приміщень ЧОО ДПТ – 10700 грн;
5. Внутрішні витрати, банківські платежі, податки, фінансова і адміністративно-господарська діяльність ЧОО ДПТ – 63150 грн.

З цим висловлюємо щиру вдячність всім членам ЧОО ДПТ, підприємствам, установам, організаціям, закладам і громадянам, які брали участь у благодійній діяльності організації та проводили пожежно-профілактичну роботу серед населення.

Правління ЧОО ДПТ

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.