Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 21:21:29

Відбулася шоста сесія Чернігівської міськради

01.04.2016   07:38Агенцiя

У Чернігові 31 березня, пройшла шоста сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.

На початку засідання Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко представив нових начальників структурних підрозділів міської ради, які за результатами конкурсу призначені на посади. Управління фінансів міської ради очолюватиме депутат міської ради минулого скликання, заступник керівника КП «Будинок книги» Олександр Мельник, управління охорони здоров’я - головний лікар Чернігівської міської лікарні № 1 Владислав Кухар, управління молоді і спорту міської ради – депутат міської ради, біатлоніст Андрій Дериземля, прес-службу міської ради - колишня прес-секретар прокуратури Чернігівської області Наталія Чусь.

До порядку денного депутати включили питання про модернізацію мереж зовнішнього освітлення міста, про внесення змін до програми підтримки громадських організацій, про безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради та нежитлової будівлі «Поштова станція губернського казначейства», про додаткове маркування товарів російського походження у торговельних закладах міста, а також Звернення Чернігівської міської ради до Голови Верховної Ради України, Міністра фінансів та Міністра охорони здоров'я України.

У Зверненні до Голови ВРУ, Міністра фінансів та Міністра охорони здоров'я України Чернігівська міська рада висловлює занепокоєння щодо ситуації, яка склалася у місті Чернігові з наданням медичної допомоги хворим з хронічною патологією нирок.

Висока вартість замісної ниркової терапії, недостатній рівень фінансування з Державного бюджету викликає занепокоєння з боку пацієнтів. Лікування методом гемодіалізу потребують 94 мешканці міста та 13 осіб, тимчасово переміщених із зони АТО. Тож депутати міської ради звертаються з проханням активного сприяння у пошуку можливості щодо розробки та затвердження відповідної Державної цільової програми, з метою уникнення соціальної напруги серед хворих з хронічною хворобою нирок.

Сесія міської ради затвердила рішення щодо реформування друкованого засобу масової інформації КП «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради та редакції газети «Чернігівські відомості», засновниками яких є Чернігівська міська рада.

Прийняття цього рішення обумовлено вимогами Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». На зборах трудового колективу газети «Чернігівські відомості» ухвалено рішення про реформування друкованого засобу масової інформації.

У прийнятому документі зазначено, що міська рада вирішила вийти зі складу засновників (співзасновників) друкованого засобу масової інформації КП «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради та редакції газети «Чернігівські відомості» з перетворенням редакції в суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Міська рада також затвердила персональний склад виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьомого скликання. До його складу додатково включено: Шостака Михайла Олексійовича - першого заступника міського голови, Бондарчука Валерія Миколайовича - заступника міського голови, Кириченка Олександра Володимировича - заступника міського голови, Бойко Тетяну Олександрівну - голову Чернігівського осередку ГО «Міжнародний інститут гуманітарних технологій», Козиря Олександра Івановича - головного архітектора проектів ПП «АРДІ КА».

Під час засідання депутати прийняли низку програм: Цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Чернігова, Програму розвитку міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій, Програму капітального ремонту ліфтів у житлових будинках, Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків та Програму поліпшення екологічного стану міста Чернігова.

Крім того, депутати внесли зміни до рішення міської ради про міський бюджет на 2016 рік, до Програми підтримки малого та середнього підприємництва, про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста та ін.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини