Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 13:33:14

Звіт за перші 100 днів роботи депутата обласної ради Віктора Кияновського

24.03.2016   15:15Агенцiя

За перші 100 днів депутатської діяльності Кияновського Віктора Павловича – депутата Чернігівської обласної ради сьомого скликання, голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, на сесійних засіданнях, в роботі зазначеної комісії було ініційовано:

- подання запиту щодо розгляду питання підвищення тарифів на послуги з теплопостачання в смт. Дружба;
- подання депутатського запиту щодо вирішення питання із скидання технологічних стоків до річки «Іченька», що розташована поблизу селища Хаєнки Ічнянського району Чернігівської області.

За ці, більш, ніж 3 місяці на місцевому рівні розглянуто близько двадцяти звернень громадян та 15 прийомів виборців в населених пунктах Ічнянського району (а це близько 150 громадян).

Основними проблемами, порушеними у зверненнях є надання матеріальної допомоги на лікування інвалідам, дітям сиротам, допомога на придбання обладнання, одягу і т.д., виділення коштів на реконструкцію очисних споруд, вирішення питань щодо зниження тарифів на теплопостачання, водовідведення,  проведення капітального ремонту доріг, щодо правильності нарахування пенсії і т.п.

Благодійна допомога: Віктор Павлович постійно надає благодійну матеріальну допомогу учасникам АТО (забезпечення продуктами харчування, одягом, лікарськими препаратами та інше), а також на інше спрямування, зокрема:

- утримання дитячого спортивного клубу «Берег» (бокс);
-  придбання дитячому садку №1 та школам міста Ічня (обладнання, устаткування, меблів і т.д);                                             
-    надання посильної матеріальної допомоги на організацію традиційних новорічних свят дитячим садкам, школам Ічнянського району;
-    придбання подарунків дітям дошкільного віку та дітям 1 - 4 класів шкільного віку в Ічнянському районі Чернігівської області;
- з 01.11.2015 року започаткованопривітання людей похилоговіку з ювілейними датами: 90, 95, 100 років, за участю представників місцевої влади та представників громадськості;  за цей період (листопад, грудень, січень) вітання отримала 21 особа.
- участь у вирішенні питання зниження тарифів  для населення
смт. Дружба Ічнянського району про надання послуг  з теплопостачання;
- з 01.09.2015 року запроваджена соціальна програма «Здорова дитина – успішна Україна», яка передбачає забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку (1 – 4 класи) Ічнянського району безкоштовним молоком;
- за сприяння депутата спільно із Службою автомобільних доріг у Чернігівській області проведено капітальний ремонт доріг за напрямками: Ічня - Прилуки, Ічня – Монастирище, Ічня – Борзна. На даний час дороги перебувають в задовільному стані.

За ініціативи депутатавиділено грошові кошти в розмірі один мільйон триста тисяч гривень із обласного бюджету та екологічного фонду на проведення робіт по реконструкції очисних споруд  в місті Ічня.

Дані про спрямування коштів з депутатського фонду в Ічнянському районі:
-ремонт дитячого відділення центральної районної лікарні - комунальний лікувально-профілактичний заклад «Ічнянська центральна районна лікарня», придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря для дитячого відділення.

Заплановано: активна сесійна робота по підтримці та реалізації всіх програм Аграрної партії України, а такождо 01.05.2016 року виконати заходи щодо покращення побутових тажитлових умов(комплексна заміна мебельного обладнання) для дитячогосадочку №1 в м. Ічня.

До теми:

Звіт за 100 днів роботи фракції Аграрної партії України в Чернігівській обласній раді

Останні новини Чернігівщини

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини