Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 05:55:39

Звіт за перші 100 днів роботи депутата обласної ради Віктора Кияновського

24.03.2016   15:15Агенцiя

За перші 100 днів депутатської діяльності Кияновського Віктора Павловича – депутата Чернігівської обласної ради сьомого скликання, голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, на сесійних засіданнях, в роботі зазначеної комісії було ініційовано:

- подання запиту щодо розгляду питання підвищення тарифів на послуги з теплопостачання в смт. Дружба;
- подання депутатського запиту щодо вирішення питання із скидання технологічних стоків до річки «Іченька», що розташована поблизу селища Хаєнки Ічнянського району Чернігівської області.

За ці, більш, ніж 3 місяці на місцевому рівні розглянуто близько двадцяти звернень громадян та 15 прийомів виборців в населених пунктах Ічнянського району (а це близько 150 громадян).

Основними проблемами, порушеними у зверненнях є надання матеріальної допомоги на лікування інвалідам, дітям сиротам, допомога на придбання обладнання, одягу і т.д., виділення коштів на реконструкцію очисних споруд, вирішення питань щодо зниження тарифів на теплопостачання, водовідведення,  проведення капітального ремонту доріг, щодо правильності нарахування пенсії і т.п.

Благодійна допомога: Віктор Павлович постійно надає благодійну матеріальну допомогу учасникам АТО (забезпечення продуктами харчування, одягом, лікарськими препаратами та інше), а також на інше спрямування, зокрема:

- утримання дитячого спортивного клубу «Берег» (бокс);
-  придбання дитячому садку №1 та школам міста Ічня (обладнання, устаткування, меблів і т.д);                                             
-    надання посильної матеріальної допомоги на організацію традиційних новорічних свят дитячим садкам, школам Ічнянського району;
-    придбання подарунків дітям дошкільного віку та дітям 1 - 4 класів шкільного віку в Ічнянському районі Чернігівської області;
- з 01.11.2015 року започаткованопривітання людей похилоговіку з ювілейними датами: 90, 95, 100 років, за участю представників місцевої влади та представників громадськості;  за цей період (листопад, грудень, січень) вітання отримала 21 особа.
- участь у вирішенні питання зниження тарифів  для населення
смт. Дружба Ічнянського району про надання послуг  з теплопостачання;
- з 01.09.2015 року запроваджена соціальна програма «Здорова дитина – успішна Україна», яка передбачає забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку (1 – 4 класи) Ічнянського району безкоштовним молоком;
- за сприяння депутата спільно із Службою автомобільних доріг у Чернігівській області проведено капітальний ремонт доріг за напрямками: Ічня - Прилуки, Ічня – Монастирище, Ічня – Борзна. На даний час дороги перебувають в задовільному стані.

За ініціативи депутатавиділено грошові кошти в розмірі один мільйон триста тисяч гривень із обласного бюджету та екологічного фонду на проведення робіт по реконструкції очисних споруд  в місті Ічня.

Дані про спрямування коштів з депутатського фонду в Ічнянському районі:
-ремонт дитячого відділення центральної районної лікарні - комунальний лікувально-профілактичний заклад «Ічнянська центральна районна лікарня», придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря для дитячого відділення.

Заплановано: активна сесійна робота по підтримці та реалізації всіх програм Аграрної партії України, а такождо 01.05.2016 року виконати заходи щодо покращення побутових тажитлових умов(комплексна заміна мебельного обладнання) для дитячогосадочку №1 в м. Ічня.

До теми:

Звіт за 100 днів роботи фракції Аграрної партії України в Чернігівській обласній раді

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.