Звіт за перші 100 днів роботи депутата обласної ради Арсена Дідура
За перші 100 днів роботи Дідура Арсена Володимировича - заступника голови Чернігівської обласної ради, депутата Чернігівської обласної ради сьомого скликання, заступника голови обласної партійної організації АПУ прийняті наступні заходи, рішення та дії:
Арсен Володимирович допомагає в роботі територіальним громадам, переймається їхніми проблемами, бере участь у засіданнях сесій районних рад, колегій РДА, у зборах територіальних громад, веде особистий прийом громадян, допомагає учасникам АТО, опікується реабілітацією демобілізованих воїнів АТО, їх сімей і рідних, бере участь в багатьох районних та сільських публічних заходах.
Основними проблемами серед піднятих виборцями питань були: виділення сільським, селищній радам коштів, закладених у бюджеті на 2016 рік на ямковий ремонт доріг місцевого значення; виділення коштів на погорілля багатодітній сім’ї.
Підняті виборцями проблеми, які вирішені при участі та за допомогою депутата:
- виділено кошти з обласного природоохоронного бюджету на завершення будівництва очисних споруд у селищі Куликівка - 1,5 млн. грн.
- в будинок Куликівського територіального центру с. Орлівка, де перебувають одинокі люди похилого віку, за підтримки депутата щодня безкоштовно виділяється 10 літрів молока;
- за підтримки Арсена Володимировича в районі працює група психологів щодо реабілітації демобілізованих воїнів АТО, їх сімей та батьків. Проведено зустріч – навчання у селі Жуківка,у смт. Куликівкав туристичному клубі «Костер» тренінги-заняття з воїнами АТО та їх батьками, керівниками соціальних служб району;
- надано фінансову допомогу з коштів обласного бюджету на виконання депутатських повноважень, родині з ДрімайлівкиКуликівського району (на погорілля);
- за підтримки депутата 23 дітей з Куликівськогорайону побували в обласному Палаці дітей, де зустрічали свято Святого Миколая та отримали подарунки та незабутні враження від театралізованого концерту;
- малюкам дитячих садків районувручено новорічні подарунки (380 дітей);
- організовано для демобілізованих воїнів АТО, їх дружин поїздку в Чернігівський молодіжний театр на виставу– 24 особи.
Загалом у приймальні Арсена Дідура в листопаді – січні місяці на особистий прийом безпосередньо звернулося 62 особи (в більшості - це демобілізовані воїни АТО). Основні проблеми:бійцям 13 батальйону не виплачено демобілізаційних коштів; виділення коштів з обласного природоохоронного бюджету на завершення будівництва очисних споруд у селищі Куликівка - 1,5 млн. грн.
Дані про спрямування коштів з депутатського фонду в Куликівському районі:
- сільська лікарська амбулаторія, придбання шин для автомобіля «Швидка допомога» с.Вересоч;
- Хибалівський ФАП. Заміна вікон на енергозберігаючі скло-пакети;
- Дроздівський ФАП. Придбання медикаментів для невідкладної допомоги;
- Орлівський будинок культури. Ремонт актового залу;
- Ковчинська ЗОШ. Зміцнення матеріально-технічної бази. Проведення свята «Зірковий олімп»;
- виплата адресної матеріальної допомоги соціально незахищеним та малозабезпеченим категоріям громадян.
Дані про спрямування коштів з депутатського фонду в Менському районі:
- придбання музичної апаратури для КПНЗ «Березнянська школа мистецтв»;
- виплата адресної матеріальної допомоги соціально незахищеним та малозабезпеченим категоріям громадян.
Дані про спрямування коштів з депутатського фонду на управління охорони здоров’я ОДА:
- зміцнення матеріально-технічної бази КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер».
Звіт за 100 днів роботи фракції Аграрної партії України в Чернігівській обласній раді
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.