Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 18:31:53

Віктор Янукович заступився за хворих, яким потрібен гемодіаліз

04.04.2012   15:54Агенцiя

Президент України Віктор Янукович доручив невідкладно розв’язати проблеми із забезпеченням лікування хворих методом гемодіалізу. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

“Віктор Янукович доручив віце-прем’єр-міністру – міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій, міністру фінансів Юрію Колобову, голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій проаналізувати за участю Національної академії медичних наук України стан надання медичної допомоги хворим, які потребують лікування методом гемодіалізу”, – йдеться в повідомленні.

За результатами аналізу слід вжити невідкладних заходів для повного охоплення такою допомогою хворих, які її потребують, йдеться в дорученні Глави держави.

Крім того, Президент доручив головам Черкаської та Чернігівської обласних державних адміністрацій Сергію Тулубу та Володимиру Хоменку забезпечити в повному обсязі фінансування послуг із гемодіалізу для пацієнтів, врегулювати проблемні питання з іноземними інвесторами, які реалізують проекти зі створення діалізних центрів.

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.