Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 22:39:44

В обласній раді заслухали звіти керівників комунальних підприємств

18.03.2016   08:23Агенцiя

17 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Анатолій Мельник.

В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Комісія, відповідно до раніше затвердженого графіка, заслухала звіти керівників семи комунальних підприємств про результати фінансово-господарської діяльності за 2015 рік та перспективи подальшого розвитку.

Перед депутатами звітували керівники комунальних підприємств: «Облсвітло», «Діловий центр», «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський», «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат», «Редакція газети «Деснянська правда», «Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії» та «Чернігівкіно».

За підсумками розгляду звітів комісією надані відповідні рекомендації керівникам цих підприємств.

Крім того, комісія розглянула звернення Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка щодо безоплатної передачі цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради до комунальної власності територіальної громади міста Чернігова. Також комісія розглянуті інші поточні питання.

На засіданні комісії також були присутні представники Антикорупційної громадської спілки «Совість», які взяли участь в обговоренні звітів окремих комунальних підприємств.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини