Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:22:25

В обласній раді заслухали звіти керівників комунальних підприємств

18.03.2016   08:23Агенцiя

17 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Анатолій Мельник.

В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Комісія, відповідно до раніше затвердженого графіка, заслухала звіти керівників семи комунальних підприємств про результати фінансово-господарської діяльності за 2015 рік та перспективи подальшого розвитку.

Перед депутатами звітували керівники комунальних підприємств: «Облсвітло», «Діловий центр», «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський», «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат», «Редакція газети «Деснянська правда», «Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії» та «Чернігівкіно».

За підсумками розгляду звітів комісією надані відповідні рекомендації керівникам цих підприємств.

Крім того, комісія розглянула звернення Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка щодо безоплатної передачі цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради до комунальної власності територіальної громади міста Чернігова. Також комісія розглянуті інші поточні питання.

На засіданні комісії також були присутні представники Антикорупційної громадської спілки «Совість», які взяли участь в обговоренні звітів окремих комунальних підприємств.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.