Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:21:27

У міськраді обговорили Стратегію розвитку міста Чернігова

17.03.2016   06:55

У Чернігівській міській раді відбулася робоча нарада щодо організації розробки Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року під керівництвом заступника міського голови Олександра Ломаки.

Заступник міського голови повідомив, що міський голова вже підписав розпорядження про створення робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року. Він зазначив, що до цієї роботи потрібно залучати фахових спеціалістів з різних галузей та експертів.

О. Ломако закликав всіх учасників робочої групи брати активну участь в розробці програми Стратегії розвитку міста, щоб програма та документи, які будуть напрацьовуватись були більш конкретними та практичними. Міська влада, структурні підрозділи міськради, депутатський корпус будуть працювати та керуватися саме цими документами при прийнятті бюджету міста, ухвалення програм соціально економічного розвитку.

Представники робочої групи розповіли про можливі програми Стратегії розвитку міста в різних галузях, освіти, медицини, туризму, економіки міста.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини