Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:51:31

У міськраді обговорили Стратегію розвитку міста Чернігова

17.03.2016   06:55

У Чернігівській міській раді відбулася робоча нарада щодо організації розробки Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року під керівництвом заступника міського голови Олександра Ломаки.

Заступник міського голови повідомив, що міський голова вже підписав розпорядження про створення робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року. Він зазначив, що до цієї роботи потрібно залучати фахових спеціалістів з різних галузей та експертів.

О. Ломако закликав всіх учасників робочої групи брати активну участь в розробці програми Стратегії розвитку міста, щоб програма та документи, які будуть напрацьовуватись були більш конкретними та практичними. Міська влада, структурні підрозділи міськради, депутатський корпус будуть працювати та керуватися саме цими документами при прийнятті бюджету міста, ухвалення програм соціально економічного розвитку.

Представники робочої групи розповіли про можливі програми Стратегії розвитку міста в різних галузях, освіти, медицини, туризму, економіки міста.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».