Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 20:54:15

Заява фракції партії "Наш край" в Чернігівській міськради щодо роботи вантажного терміналу

16.03.2016   07:40Агенцiя

Спроби Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка відновити роботу зони прибуття митних вантажів «Чернігів вантажний» (вул. Жабинського) суперечить інтересам міської громади.

Однак мер стверджує, що зупинка роботи вантажного комплексу ТОВ «Термінал-центр» завдасть економічної шкоди місту і спричинить збитки експортерів і імпортерів. Ця інформація не відповідає дійсності, так як в області є всі можливості в оперативному режимі пройти процедуру митного оформлення.

Також, йдеться про нібито втрати податкових надходжень до міського бюджету. При цьому податок на землю може сплачувати будь-який інший орендар. У той же час зупинка роботи терміналу в Чернігові дозволяє значно розвантажити транспортний трафік в місті від великовантажних автомобілів. Це збереже покриття міських доріг і, відповідно, гроші платників податків на дорожній ремонт.

Крім того, робота терміналу завдає шкоди екології. Громада міста неодноразово зверталася з вимогою припинити роботу терміналу, а також зі скаргами на гуркіт загазованість від великих вантажівок в житловому районі міста. Однак Владислав Атрошенко з думкою громади категорично не згоден. Такі дії міського голови можна розцінити як відстоювання бізнес-інтересів окремих комерційних структур завдаючи шкоди громаді Чернігова.

У зв'язку з цим фракція партії «Наш край» в Чернігівській міськраді звертається до Національного антикорупційного бюро України з проханням провести розслідування щодо наявністі корупційної складової в діях мера Владислава Атрошенка з лобіювання бізнес-інтересів.

Такий термінал Чернігову потрібен, але не в житловому мікрорайоні міста, а в промисловій зоні. Така можливість є, зокрема, на вулиці Щорса, де знаходяться складські приміщення управління капітального будівництва Чернігівської міськради. Не можна жертвувати жителями Чернігова заради власних бізнес-інтересів, прикриваючи таке лобіювання нібито економічними втратами. Можливості перенести термінал у промзону без шкоди бюджету і громаді є.

 

Глава фракції політичної партії «Наш край» в Чернігівській міськраді Олександр Соколов

P.R.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини