Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:11:58

Заява фракції партії "Наш край" в Чернігівській міськради щодо роботи вантажного терміналу

16.03.2016   07:40Агенцiя

Спроби Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка відновити роботу зони прибуття митних вантажів «Чернігів вантажний» (вул. Жабинського) суперечить інтересам міської громади.

Однак мер стверджує, що зупинка роботи вантажного комплексу ТОВ «Термінал-центр» завдасть економічної шкоди місту і спричинить збитки експортерів і імпортерів. Ця інформація не відповідає дійсності, так як в області є всі можливості в оперативному режимі пройти процедуру митного оформлення.

Також, йдеться про нібито втрати податкових надходжень до міського бюджету. При цьому податок на землю може сплачувати будь-який інший орендар. У той же час зупинка роботи терміналу в Чернігові дозволяє значно розвантажити транспортний трафік в місті від великовантажних автомобілів. Це збереже покриття міських доріг і, відповідно, гроші платників податків на дорожній ремонт.

Крім того, робота терміналу завдає шкоди екології. Громада міста неодноразово зверталася з вимогою припинити роботу терміналу, а також зі скаргами на гуркіт загазованість від великих вантажівок в житловому районі міста. Однак Владислав Атрошенко з думкою громади категорично не згоден. Такі дії міського голови можна розцінити як відстоювання бізнес-інтересів окремих комерційних структур завдаючи шкоди громаді Чернігова.

У зв'язку з цим фракція партії «Наш край» в Чернігівській міськраді звертається до Національного антикорупційного бюро України з проханням провести розслідування щодо наявністі корупційної складової в діях мера Владислава Атрошенка з лобіювання бізнес-інтересів.

Такий термінал Чернігову потрібен, але не в житловому мікрорайоні міста, а в промисловій зоні. Така можливість є, зокрема, на вулиці Щорса, де знаходяться складські приміщення управління капітального будівництва Чернігівської міськради. Не можна жертвувати жителями Чернігова заради власних бізнес-інтересів, прикриваючи таке лобіювання нібито економічними втратами. Можливості перенести термінал у промзону без шкоди бюджету і громаді є.

 

Глава фракції політичної партії «Наш край» в Чернігівській міськраді Олександр Соколов

P.R.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини