Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 20:47:04

Новопризначені заступники голови ОДА прагнуть працювати єдиною командою однодумців. ВІДЕО

15.03.2016   13:37Агенцiя

Сьогодні, 15 березня, в обласній державній адміністрації з представниками засобів масової інформації спілкувалися новопризначені заступники голови ОДА Сергій Сергієнко та Наталія Романова.

Коротко окресливши свій професійний життєвий шлях, Сергій Сергієнко зауважив, що для нього є важливим особистаможливість долучатися до впровадження реформ, які наразі тривають у країні. Все його життя пов’язане з Чернігівщиною, у минулому він був депутатом Новгород-Сіверської районної ради, наразі очолює фракцію БПП в обласній раді. Тож для нього є зрозумілиминагальні проблеми як області в цілому, так і районної та сільської ланки.

Сергій Сергієнко відтепер курує в облдержадміністрації сферу будівництва, промисловості, транспорту та зв’язку, містобудування та архітектури, цивільного захисту населення та оборонної роботи. Тож він окреслив ряд питань, які потребують нагального вирішення. А це і завершення будівництва недобудованих об’єктів, і впровадження програми переходу на альтернативні види палива, чіткий контроль за якістю транспортних і пасажирських перевезень, ряд питань, пов’язаних з безпекою населення.

– Необхідно відійти від популістських рішень. В усьому має бути виважений державницькийпідхід і врахування громадської думки,–так визначив свою позицію Сергій Сергієнко.
Наталія Романова, яка є заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації, зауважила, що вона в області людина не нова і розуміється на проблемах гуманітарної та соціальної сфери, які відтепер у її віданні. Адже вона у 2006-2010 роках очолювала обласну раду. Має 10-річний досвід роботи в міжнародних організаціях, який є для неї певним дороговказом.Тепер освітянська, медична, сімейна, молодіжна та спортивна галузі, сфера соціального захисту населення, служба у справах дітей мають свого куратора.
– Головне: правильно, якісно, орієнтовано на майбутнє здійснювати реформи, яких потребує як держава, так і нашаобласть,– зазначила Наталія Романова.

При цьому вона переконана, що головною метою впровадження реформ має бути надання громадянам якісних послуг у всіх сферах життєдіяльності. На думку Наталії Романової, важливим є забезпечення відкритості влади, прийняття важливих для області рішень з обов’язковим урахуванням позиції громадськості.

Заступники голови облдержадміністрації висловили свої наміри тісно співпрацювати із представниками засобів масової інформації задля об’єктивного висвітлення інформації стосовно життя області та оперативного вирішення нагальних проблем.

Також вони зазначили, що будуть продовжувати свою волонтерську діяльність задля підтримки бійців, які захищають нашу країну на її сході.

 

Наталія Романова і Сергій Сергієнко запевнили, що разом із головою ОДА Валерієм Кулічем та його першим заступником Леонідом Сахневичембудуть працювати єдиною командою однодумців для розвитку Чернігівщини.

 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини