Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 грудня, 16:22:01

Діяльність виробництва "Домобудівник" буде відновлено

15.03.2016   08:30

Міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Петром Сабашуком, потенційним інвестором щодо відновлення роботи ПАТ “БК “Домобудівник”.

Петро Сабашук очолює аналогічний домобудівний комбінат у м. Запоріжжі, який успішно працює понад 30-ти років. Під час короткої презентації свого підприємства він зазначив, що основними критеріями його будівельного виробництва у Запоріжжі є комфортне, дешеве житло із впровадженням сучасних енергозберігаючих технологій.

"Наразі необхідно буде вирішити ряд організаційних питань щодо проведення ревізії та перезаключення договорів з "Домобудівником", підписання нових договорів. Технічні питання також не є значною проблемою", - наголосив інвестор. Найважливіше, на його думку, це питання соціальне - запустити виробництво будівельного комбінату й завершити будівництво житлового будинку на Масанах.

"Ми розуміємо позицію Чернігівського міського голови і підтримуємо його, тому що, без перебільшення, сьогодні це питання № 1 у соціальній сфері міста". Він запевнив, що навесні виробництво "Домобудівника" буде відновлено, і до кінця наступного року планується добудувати будинок.

"Це визначна подія для Чернігова, - підкреслив міський голова Владислав Атрошенко, - адже буде реанімовано діяльність будівельного комбінату у місті. А це майже 500 робочих місць для населення, новий поштовх розвитку суміжних з будівництвом галузей економіки у місті, податки до міського бюджету, й, дуже важливо, власники квартир зможуть заселитися в свої оселі". Від імені міської громади Владислав Атрошенко подякував інвестору за розуміння та підтримку, а також, принагідно, народному депутату Олександру Кодолі, який допомагав у пошуку інвестора для Чернігова. 

Міський голова дав доручення профільному заступнику Валерію Бондарчуку і начальнику управління архітектури та містобудування міської ради Сергію Калюжному надати професійне супроводження та максимально сприяти у вирішенні всіх зазначених питань щодо відновлення роботи "Домобудівника".

В. Атрошенко також закликав всіх учасників, дотичних до проблеми навколо "Домобудівника", в тому числі, кредиторів, працівників, яким підприємство заборгувало заробітню платню, людей, які чекають на житло, до розуміння й витримки впродовж поступового вирішення всіх належних питань. 


Довідка:

 У 2012 році підприємству "Домобудівник" міськрада перерахувала 4,7 млн. грн. для придбання квартир учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, однак підприємство квартири не збудувало, і коштів не повернуло, й перебуває у стадії банкрутства.

Договір на закупівлю квартир укладений у рамках Державної програми "Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Згідно з цим договором, було придбано майнові права на об'єкти нерухомості (за адресою будівництва групи житлових багатоквартирних будинків по вул. Андрусенка між вулицями Красносільського і Незалежності – друга черга будівництва, житловий будинок №2).

Пізніше, на рахунок виконкому міськради підприємство перерахувало 4,7 млн. грн.

Згідно з наданим графіком виконання будівельно-монтажних робіт, ПАТ "БК "Домобудівник" передбачало закінчення строку будівельно-монтажних робіт у листопаді 2012 року. У листі компанії вказувалося про змогу збудувати та ввести в експлуатацію житло до 31 грудня 2012 року. У подальшому підприємство збанкрутувало, дім не добудовано і громадяни залишилися без житла.

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини