Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 16:25:08

Діяльність виробництва "Домобудівник" буде відновлено

15.03.2016   08:30

Міський голова Владислав Атрошенко провів робочу зустріч з заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Петром Сабашуком, потенційним інвестором щодо відновлення роботи ПАТ “БК “Домобудівник”.

Петро Сабашук очолює аналогічний домобудівний комбінат у м. Запоріжжі, який успішно працює понад 30-ти років. Під час короткої презентації свого підприємства він зазначив, що основними критеріями його будівельного виробництва у Запоріжжі є комфортне, дешеве житло із впровадженням сучасних енергозберігаючих технологій.

"Наразі необхідно буде вирішити ряд організаційних питань щодо проведення ревізії та перезаключення договорів з "Домобудівником", підписання нових договорів. Технічні питання також не є значною проблемою", - наголосив інвестор. Найважливіше, на його думку, це питання соціальне - запустити виробництво будівельного комбінату й завершити будівництво житлового будинку на Масанах.

"Ми розуміємо позицію Чернігівського міського голови і підтримуємо його, тому що, без перебільшення, сьогодні це питання № 1 у соціальній сфері міста". Він запевнив, що навесні виробництво "Домобудівника" буде відновлено, і до кінця наступного року планується добудувати будинок.

"Це визначна подія для Чернігова, - підкреслив міський голова Владислав Атрошенко, - адже буде реанімовано діяльність будівельного комбінату у місті. А це майже 500 робочих місць для населення, новий поштовх розвитку суміжних з будівництвом галузей економіки у місті, податки до міського бюджету, й, дуже важливо, власники квартир зможуть заселитися в свої оселі". Від імені міської громади Владислав Атрошенко подякував інвестору за розуміння та підтримку, а також, принагідно, народному депутату Олександру Кодолі, який допомагав у пошуку інвестора для Чернігова. 

Міський голова дав доручення профільному заступнику Валерію Бондарчуку і начальнику управління архітектури та містобудування міської ради Сергію Калюжному надати професійне супроводження та максимально сприяти у вирішенні всіх зазначених питань щодо відновлення роботи "Домобудівника".

В. Атрошенко також закликав всіх учасників, дотичних до проблеми навколо "Домобудівника", в тому числі, кредиторів, працівників, яким підприємство заборгувало заробітню платню, людей, які чекають на житло, до розуміння й витримки впродовж поступового вирішення всіх належних питань. 


Довідка:

 У 2012 році підприємству "Домобудівник" міськрада перерахувала 4,7 млн. грн. для придбання квартир учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, однак підприємство квартири не збудувало, і коштів не повернуло, й перебуває у стадії банкрутства.

Договір на закупівлю квартир укладений у рамках Державної програми "Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Згідно з цим договором, було придбано майнові права на об'єкти нерухомості (за адресою будівництва групи житлових багатоквартирних будинків по вул. Андрусенка між вулицями Красносільського і Незалежності – друга черга будівництва, житловий будинок №2).

Пізніше, на рахунок виконкому міськради підприємство перерахувало 4,7 млн. грн.

Згідно з наданим графіком виконання будівельно-монтажних робіт, ПАТ "БК "Домобудівник" передбачало закінчення строку будівельно-монтажних робіт у листопаді 2012 року. У листі компанії вказувалося про змогу збудувати та ввести в експлуатацію житло до 31 грудня 2012 року. У подальшому підприємство збанкрутувало, дім не добудовано і громадяни залишилися без житла.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ