Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 06:22:31

Спільна заява патріотичних громадських формувань міста Чернігова. ДОКУМЕНТ

14.03.2016   11:46Агенцiя

14.03.2016 року Божого, на другому році війни з Російською федерацією.

Виходячи зі складної ситуації в Україні та подій, пов'язаних з незаконним утриманням Надії Савченко, Миколи Карпюка, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших патріотів України в застінках російських катівень, зважаючи на негативне ставлення Українців до російського бізнесу, який до сьогоднішнього дня заробляє гроші в нашій країні і сприяє подальшому фінансуванню російської армії, котра вбиває наших військових на сході України, вимагаємо від Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради та Чернігівської міської ради:

1. Виступити з публічними зверненнями на адресу Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України в підтримку проект Закону «Про націоналізацію майна в Україні держави-агресора та її резидентів» № 2497 від 31.03.2015.

2. Виступити з публічними зверненнями до Голови Національного Банку України Валерії Гонтарєвої з вимогою виключити з валютних торгів на міжбанку банків з російським капіталом.

3. Негайно вжити заходів щодо якнайшвидшого видворення російського бізнесу з території Чернігівщини, розірвати всі угоди з представниками російських компаній в області.


Цієї неділі, 13. 03. 2016 року, ми провели попереджувальну акцію в Чернігові. Наш автопробіг був мирним і не завдав шкоди російським компаніям. Проте хочемо Вам нагадати, що хоч Українці й відрізняються своєю толерантністю, але в разі невиконання зазначених нами вимог, стримати прояв народного гніву буде неможливо.
 

Даємо органам державної влади тиждень на роздуми. З неділі, 20. 03. 2016 року, ми знімаємо з себе будь-яку відповідальність по стримуванню справедливого народного гніву.


Список підписантів:

Громадська організація «Самооборона Майдану»;

Громадська організація «Перша Чернігівська сотня»;

Національно-визвольний рух «Правий Сектор»;

Громадське формування «Самоооборона Чернігівщини»;

Громадський рух «Третя Позиція»;

Громадська організація «Єдиний волонтерський центр»;

Громадська організація «Чернігівській центр підтримки добровольців»;

Громадська ініціатива «Вільні люди».

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини