Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:30:43

Чернігівський технологічний університет заручився підтримкою парламентарів та місцевої влади. ФОТО. ВІДЕО

12.03.2016   11:51Агенцiя

11 березня у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету відбулася визначна, на переконання організаторів, подія – зустріч керівників міста й області та керівництва ЧНТУ з народними депутатами України від Чернігівщини.

Ініціатором проведення масштабного форуму з обговорення перспективних напрямів співпраці між народними обранцями з Придесення, представниками органів місцевої влади та ЧНТУ виступило керівництво навчального закладу. І це не випадково, адже цей престижний виш є справді потужним цінноваційним науковим і технічним центром Чернігівщини.

Метою декількаетапного заходу, в ході якого відбулися робочі перемовини, ознайомлення з досягненнями та науково-технічними розробками ЧНТУ, виступи гостей, спілкування зі студентським загалом і викладацьким колективом та прес-конференція, було налагодження співпраці влади всіх рівнів з місцевим університетом – лідером галузі у регіоні.

Крім того, було обговорено загальну концепцію підтримки вищої освіти і розвитку сучасних технологій в області.

За результатами перемовин учасниками зустрічі, а саме головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем, головою обласної ради Ігорем Вдовенком, міським головою Владиславом Атрошенком, народними депутатами-членами міжфракційного депутатського об’єднання «Чернігівщина» Анною Романовою, Олегом Дмитренком, Олександром Кодолою, Олегом Купрієнком, Валерієм Давиденком, Олександром Черненком та ректором університету, професором Сергієм Шкарлетом, було підписано меморандум «Про співпрацю народних депутатів України, органів місцевої влади та Чернігівського національного технологічного університету для сталого розвитку Чернігівщини».

У рамках підписання цього документу сторони докладатимуть максимум зусиль для розвитку ефективного співробітництва в інтересах економічного, соціального та культурного розвитку Чернігівщини та залучення до цієї справи широкого кола учасників і необхідних ресурсів як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Втілення у життя положень Меморандуму дозволить сприяти впровадженню громадських ініціатив, спрямованих на успішний розвиток Чернігівщини, підвищенню престижу вищої освіти та конкурентоздатності випускників на ринку праці області, формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону для залучення фінансових ресурсів, інвестицій.

Звертаючись з трибуни до студентства, Валерій Куліч наголосив на тому, що однією із найбільших проблем сучасної Української держави є криза кадрів, і що її розв’язання є можливим за рахунок залучення саме молодих та висококваліфікованих випускників українських ВИШів, зокрема, Чернігівського національного технологічного університету.

Також народні депутати підтримали ініціативу керівництва вищого навчального закладу і підписали клопотання до Президента України щодо реорганізації Чернігівського національного технологічного університету в багатогалузевий класичний вищий навчальний заклад – Чернігівський національний університет.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини