Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 10:52:40

В області відбулися перші вибори сільського старости

11.03.2016   08:34

6 березня 2016 року відбулися перші вибори старости села Ганнівка Макіївської об'єднананої сільської ради Носівського району.

Голосування відбулося прозоро і без порушень.
Явка виборців склала 73,1 відсотка від їх загальної кількості.

На посаду старости претендували три кандидатури: Левченко Світлана Іванівна, 1973 р.н., секретар Ганнівської сільської ради 6-го скликання; Осадча Любов Михайлівна, 1961 р.н., соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування Носівської райдержадміністрації; Яценко Микола Григорович, 1965 р.н., тимчасово не працюючий.

За результатами виборів старостою обрано Світлану Левченко.

Згідно чинного законодавства староста села представлятиме інтереси його мешканців в об'єднаній територіальній громаді, братиме участь у підготовці бюджету, допомагатиме жителям готувати документи для подачі в органи влади та матиме низку інших обов'язків та повноважень.

Незабаром вибори старост відбудуться і в інших об'єднаних громадах області. Зокрема, в Козелецькому районі 3 квітня обиратимуть старост у селах Косачівка, Моровськ, Короп'є Деснянської об'єднаної селищної ради, а також - в селах Вовчок, Підлісне, Прогрес, Олбин і Новий Шлях Кіптівської об'єднаної сільської ради. А 17 квітня перших старост обиратимуть у Петрушівці, Іваниці, Мартинівці та Южному Парафіївської об'єднаної селищної ради Ічнянського району.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини