Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 18:09:03

Новгород-Сіверський буде декомунізований повністю

04.03.2016   08:34

2 березня у Новгороді-Сіверському відбулась зустріч міського голови Олега Бондаренка та депутатського корпусу міської ради з членами експертної групи з питань декомунізації при відповідній комісії облдержадміністрації.

Роз’яснювали особливості завершення процесу декомунізації у місті представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко та радники голови ОДА з гуманітарних питань та з питань декомунізації Андрій Лісовий та Василь Чепурний.

Представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко зосередив увагу присутніх на виключній необхідності виконання норми Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

— До Кримінального кодексу України внесені зміни, відповідно до яких пропаганда символіки тоталітарних режимів та невиконання норм Закону тягне за собою, в тому числі, і кримінальну відповідальність, — зазначив Сергій Бутко.

Окрім того, експерти наголосили на необхідності невідкладного розгляду міською радою питання про демонтаж пам’ятника Леніну, вирішення його подальшої долі та перейменування декількох вулиць, які носять назви на честь діячів комуністичного режиму. Серед топонімів, назви яких мають бути змінені, — вулиці Боженка, Леваневського, Панфіловців, Черняка.

Гарячу суперечку викликало питання демонтажу пам’ятника Леніну. Проте, за результатами зустрічі переважна більшість депутатів підтримали пропозицію своїх колег про ухвалення рішення на найближчій сесії міської ради щодо демонтажу пам’ятника. Також у міській раді будуть організовані регулярні історико-просвітницькі зустрічі для інформування населення про видатних земляків та маловідомі факти з історії 1000-літнього Новгорода-Сіверського.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини