Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:27:33

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

03.03.2016   08:54Агенцiя

В області триває реалізація бюджетної програми 2505150 за напрямом «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Бюджетні кошти спрямовуються на професійне навчання учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, інших утворених відповідно до закону військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

У 2015 році за рахунок коштів державного бюджету 86 учасників антитерористичної операції пройшли підготовку за професією «водій автотранспортних засобів», 8 – навчання з питань організації службової діяльності.

За паспортом бюджетної програми на 2016 рік для області передбачено 989 тис. грн на соціальну та професійну адаптацію учасників АТО. До районних (міських) управлінь соціального захисту населення області доведено розподіл асигнувань, передбачених на профнавчання учасників АТО відповідно до потреби та розроблених планів заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО на 2016 рік.

Кошти за січень-лютий ц.р. вже надійшли місцевим управлінням соцзахисту населення Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського Городнянського, Н.-Сіверського, Прилуцького, Семенівського, Чернігівського, Щорського районів та міст Ніжина і Прилуки й будуть спрямовані для проведення процедури закупівлі освітніх послуг на професійне навчання учасників АТО за економічно обґрунтованими цінами та відповідно до можливостей комплектації навчальних груп. По інших територіальних одиницях кошти будуть спрямовані починаючи з квітня ц.р. відповідно до помісячного розпису асигнувань.

Для отримання такої послуги учасникам АТО або їх роботодавцям необхідно звертатися до районних (міських) управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини