Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 00:41:54

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

03.03.2016   08:54Агенцiя

В області триває реалізація бюджетної програми 2505150 за напрямом «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Бюджетні кошти спрямовуються на професійне навчання учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, інших утворених відповідно до закону військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

У 2015 році за рахунок коштів державного бюджету 86 учасників антитерористичної операції пройшли підготовку за професією «водій автотранспортних засобів», 8 – навчання з питань організації службової діяльності.

За паспортом бюджетної програми на 2016 рік для області передбачено 989 тис. грн на соціальну та професійну адаптацію учасників АТО. До районних (міських) управлінь соціального захисту населення області доведено розподіл асигнувань, передбачених на профнавчання учасників АТО відповідно до потреби та розроблених планів заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО на 2016 рік.

Кошти за січень-лютий ц.р. вже надійшли місцевим управлінням соцзахисту населення Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського Городнянського, Н.-Сіверського, Прилуцького, Семенівського, Чернігівського, Щорського районів та міст Ніжина і Прилуки й будуть спрямовані для проведення процедури закупівлі освітніх послуг на професійне навчання учасників АТО за економічно обґрунтованими цінами та відповідно до можливостей комплектації навчальних груп. По інших територіальних одиницях кошти будуть спрямовані починаючи з квітня ц.р. відповідно до помісячного розпису асигнувань.

Для отримання такої послуги учасникам АТО або їх роботодавцям необхідно звертатися до районних (міських) управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини