Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 07:30:28

Круглий стіл ГЕО “Мама-86-Ніжин”

22.10.2011   12:42Агенцiя

20 жовтня в малому залі виконавчого комітету Ніжинської міськради відбувся круглий стіл “Попередження водних конфліктів”.

В роботі круглого столу взяли участь представники міської влади, спеціалісти водного господарства міста, представники освітніх закладів, зацікавлена громадськість.

Метою заходу є налагодження діалогу влади та громади щодо питань екології та здоров’я. Порядком денним було передбачено розгляд 9 питань, зокрема:
– право на воду та санітарію;
– забруднення вод Ніжинського регіону;
– залежність здоров’я населення від якості питної води;
– хвороби, пов’язані із водою та їх попередження;
– стан річки Остер;
– про стан водопровідно-каналізаційного господарства;
– підвищення поінформованості населення. Співпраця з навчальними закладами міста;
– співпраця зі студентами щодо дослідження водних об’єктів Ніжина;
– результати ситуаційного дослідження новітніх екотехнологій. Технічні рішення.

В дискусії взяли участь голова ГЕО “Мама-86-Ніжин” В.Щокіна; кандидат географічних наук, доцент кафедри географічних наук НДПУ ім.Гоголя О.Барановська; викладач НДПУ ім.Гоголя Т.Шовкут; начальник відділу гігієни СЕС М.Дуднік; начальник відділу водних ресурсів Ніжинського міжрайонного управління водного господарства В.Стасюк; активісти організації А.Скороход, І.Щокін; викладач Ніжинського медичного коледжу С.Загній.

За результатами роботи круглого столу була прийнята резолюція, в якій серед іншого сказано про таке.

1.Розширити доступ до публічної інформації що стосується води і здоров’я.

2.Підвищувати поінформованість населення в питаннях:
– охорони водних ресурсів;
– ощадливого використання водних ресурсів;
– дотримання принципів добросусідства.

3.Поширення досвіду та впровадження досвіду будівництва екосанітарних туалетів та ЛОСів.

4.Залучення досліджень місцевих науковців в сфері запобігання та скорочення хвороб, пов’язаних з водою.

5.Сприяння та розроблення механізмів активного залучення громадськості до процесу прийняття рішень в сфері екології і здоров’я.

6. Розроблення місцевих планів дій з охорони довкілля з урахуванням національного та міжнародного досвідів.

За детальною інформацією та пропозиціями щодо діяльності ГЕО “Мама-86-Ніжин” можна звертатись за електронною адресою: Mama-86-nizhin@epsilon.com.ua

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).