Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 00:04:12

Двох колишніх полковників ЗС України підозрюють в державній зраді й дезертирстві

27.02.2016   08:51Агенцiя

Слідчим вдалося отримати беззаперечні докази, надані військовою контррозвідкою СБ України у вигляді документів, відеоматеріалів і свідчень очевидців.

Військова прокуратура Чернігівського гарнізону повідомила двом колишнім полковникам Збройних Сил України про підозру у скоєнні злочинів, які передбачені ч. 1 ст. 111 і ч. 2 ст. 408 КК України.
Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

«У ході слідства, за матеріалами військової контррозвідки, встановлено, що вказані особи після тимчасової окупації півострова Крим умисно не прибули для подальшого проходження військової служби в м. Чернігів, до військової частини А4444, маючи для цього об’єктивну можливість, і перейшли на бік збройних сил держави-агресора, зняли Державний прапор і підняли замість нього прапор Російської Федерації, прийняли присягу на захопленому аеродромі за участі вищого офіцерського складу збройних сил РФ», – говориться в повідомленні.

Як відмітили в прокуратурі, нині екс-полковники проходять військову службу на відповідних посадах у складі державного авіаційного науково-випробувального центру 929 Державного льотно-випробувального центру військово-повітряних сил РФ.

По вказаному карному провадженню буде проведено спеціальне досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини