Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:35:41

Відбулась конференція Ради Чернігівської обласної організації Народного Руху України

20.02.2016   19:07Агенцiя

Сьогодні у м. Чернігові, у приміщенні обласної організації Народного Руху України по вулиці Івана Мазепи, 4, відбулося засідання Ради Чернігівської обласної організації Народного Руху України.

У роботі Ради взяли участь заступник Голови Народного Руху України Лідія Гонюкова та Голова молодіжного крила Народного Руху України «Молодь Руху» Сергій Вутке.

Члени Ради привітали Сергія Вутке з днем народження, побажали щастя, здоров’я, натхнення у житті та подарували пам’ятні подарунки про історію Чернігівщини.

Рада, у тому числі, була присвячена 2-й річниці подій 18-21 лютого2014 р. на Майдані Незалежності. Рухівці взяли участь у мітингу присвяченому цим трагічним подіям, що відбувся на Красній площі Чернігова, поклали квіти до пам’ятної стіни Небесної Сотні.

Крім того, заслухавши та обговоривши інформацію голови Чернігівської обласної організації Народного Руху України, члена Центрального Проводу НРУ Сергія Чернякова про політичне становище в Народному Русі України, про Ухвалу Проводу Львівської крайової організації НРУ,

Рада Чернігівської обласної організації НРУ ухвалила:
1. Ініціювати рішення Центрального Проводу НРУ про участь у проміжних виборах до Верховної Ради України по 206 виборчому округу.
2. Скликати в квітні 2016 року позачергові Всеукраїнські 26 Збори (З’їзд) Народного Руху України для обговорення та прийняття рішення щодо подальших напрямів діяльності Народного Руху України.

Останні новини Чернігівщини

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем 12:31

Війна розділила життя на «до» і «після»…

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян 12:29

В умовах низьких температур зростає ризик виникнення пожеж у житловому секторі громадян, спричинених необережним поводженням з вогнем, порушенням правил влаштування та експлуатації опалювальних печей і димарів, електромереж і електропобутових приладів.

 Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму 12:27

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

 Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури 12:27

Сьогодні керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина представив колективу нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Ігоря Голубинського.