Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 11:03:14

У Чернігові депутати Тігіпка перейшли до регіоналів

31.03.2012   08:54Агенцiя

Депутати обласної та міської рад Чернігова від “Сильної України” перейшли до фракцій Партії регіонів.

руки

руки

к передає кореспондент УНІАН, під час засідання чергової сесії Чернігівської міськради міський голова Олександр Соколов зачитав заяви депутатів з фракції “Сильна Україна” Миколи Яхимця та Сергія Вакуленка про входження у фракцію Партії регіонів.

Крім того, за повідомленням відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю облради, учора під час сесійного засідання депутатська фракція “Сильна Україна” заявила про припинення своєї діяльність. Троє її членів, у тому числі керівник обласної організації Максим Городній, влилися до складу фракції Партії регіонів. Крім того, в обласній раді припинила діяльність і депутатська фракція Соціалістичної партії України. Замість неї створено депутатську групу “За Чернігівщину”, яку очолив Микола Рудьковський.

Після прийняття рішення про об’єднання партії “Сильна Україна” з Партією регіонів М.Городній заявив, що Чернігівська обласна організація “Сильної України” повністю розділяє рішення про об’єднання.

За підсумками місцевих виборів 2010 року, партія “Сильна Україна” на виборах до Чернігівської обласної ради набрала 3,5% голосів виборців та отримала 3 депутатські мандати, до Чернігівської міської ради – 3,8% (2 депутатські мандати).

http://www.unian.net/ukr/news/495294-u-chernigovi-deputati-tigipka-pereyshli-do-regionaliv.html

Останні новини Чернігівщини

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.