Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:16:05

Відбулась 19 сесія Чернігівської міської ради

30.03.2012   17:37

Дев’ятнадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на сесії, затверджено питання щодо внесення змін і доповнень до міського бюджету на поточний рік. Депутати проголосували за виділення додаткових видатків дошкільним навчальним закладам, зокрема, дитячому садку № 26 на придбання електроплити та електрокабелю, адже термін експлуатації газової плити, яку придбали для дитсадка ще у 1963 році, вже минув.

Депутати одностайно підтримали проект рішення “Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року “Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях”, ініційоване постійною комісією з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту. Як повідомив начальник відділу по фізичній культурі і спорту міської ради Олександр Стецько, за останні 9 років до збірної України увійшли близько 100 спортсменів з 28 видів спорту м. Чернігова.

Питання про встановлення винагород спортсменам та їх тренерам за високі спортивні досягнення набуває особливої актуальності напередодні проведення літніх Олімпійських ігор у Лондоні, адже серед чернігівських спортсменів вже визначені можливі кандидати на участь в них. Отже, вказаним рішенням при формуванні проектів міських бюджетів галузі на поточний та наступні роки передбачено виділення коштів на виплату грошових винагород спортсменам і тренерам міста за рахунок видатків та фінансування спортивних заходів.

До порядку денного 19-ї сесії міської ради за ініціативи 5-ти постійних комісій внесено зміни до Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2012 рік. Зокрема, додатково виділено кошти для Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, яка опікується дітьми та молоддю з обмеженими можливостями, в тому числі, онкохворими. У складі громадської організації перебуває футбольна команда дітей з вадами зору, яка неодноразово продемонструвала свої напрацювання та майстерність у змаганнях з подібними командами за кордоном. Так, на потреби громадської організації з оплати фахівців із спортивної реабілітації та каніс-терапії, а також, для участі у змаганнях з футболу у м. Київ та м. Вітебськ вирішено додатково виділити 29 014 грн.

Депутати також розглянули земельні та інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини