Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 21:32:27

Читачі ЧМ назвали хто був у 2015 році найбільш впливовою людиною, "відкриттям року", "аутсайдером" та "політичним довгожителем"

02.02.2016   09:56Агенцiя

Отже, за результатами опитування найбільш впливовою людиною Чернігівщини у 2015 році став Владислав Атрошенко, у номінації "Відкриття року" найбільше голосів отримав Дмитро Блауш, у номінації "Аутсайдер року" – Микола Звєрєв, "Політичний довгожитель" – Валентин Мельничук.

Традицію дослідження рейтингів чернігівських політиків проект «Чернігівський монітор» розпочав ще у 2006 році. Кожен представник громадськості Чернігівщини може взяти участь у опитуванні, запропонувавши свій перелік найбільш впливових людей області. Дослідження рейтингів впливовості чернігівських політиків продовжилась і у 2015 році.

Ми запропонували нашим читачам назвати десять найбільш впливових людей Чернігівщини у 2015 році та визначити, хто з політичних, громадських діячів Чернігівщини є найбільш впливовим, а хто заслуговує таких номінацій, як "Відкриття року", "Аутсайдер року" та "Політичний довгожитель".

Голосування проходило з 25 грудня до 25 січня. Свій варіант відповіді можна було надіслати на електронну адресу або поштою, проголосувати в мережі Інтернет. Анонімні відповіді не зараховувалися.

Десятка найбільш впливових політичних діячів, на думку читачів «Чернігівського монітору» виглядає так:
1. Владислав Атрошенко,
2. Валерій Куліч,
3. Олександр Кодола,
4. Валентин Мельничук,
5. Олег Ляшко,
6. Валерій Дубіль,
7. Павло Пущенко,
8. Арсен Дідур,
9. Сергій Березенко,
10. Леонід Кучма.

"Відкриттям року" значна кількість читачів «Чернігівського монітору» назвала Дмитра Блауша.
Також у цій номінації неодноразово згадувався громадський діяч Олександр Гашпар та депутат облради Артур Зінов’єв.

"Аутсайдером року" був названий Микола Звєрєв. Також серед претендентів у цій номінації часто називали екс-мера Чернігова Олександра Соколова.

"Політичним довгожителем" переважна більшість читачів «Чернігівського монітору», як і у 2014 році, вказала першого заступника голови облради Валентина Мельничука. Другим у цій номінації став чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини