Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 22:38:30

Читачі ЧМ назвали хто був у 2015 році найбільш впливовою людиною, "відкриттям року", "аутсайдером" та "політичним довгожителем"

02.02.2016   09:56Агенцiя

Отже, за результатами опитування найбільш впливовою людиною Чернігівщини у 2015 році став Владислав Атрошенко, у номінації "Відкриття року" найбільше голосів отримав Дмитро Блауш, у номінації "Аутсайдер року" – Микола Звєрєв, "Політичний довгожитель" – Валентин Мельничук.

Традицію дослідження рейтингів чернігівських політиків проект «Чернігівський монітор» розпочав ще у 2006 році. Кожен представник громадськості Чернігівщини може взяти участь у опитуванні, запропонувавши свій перелік найбільш впливових людей області. Дослідження рейтингів впливовості чернігівських політиків продовжилась і у 2015 році.

Ми запропонували нашим читачам назвати десять найбільш впливових людей Чернігівщини у 2015 році та визначити, хто з політичних, громадських діячів Чернігівщини є найбільш впливовим, а хто заслуговує таких номінацій, як "Відкриття року", "Аутсайдер року" та "Політичний довгожитель".

Голосування проходило з 25 грудня до 25 січня. Свій варіант відповіді можна було надіслати на електронну адресу або поштою, проголосувати в мережі Інтернет. Анонімні відповіді не зараховувалися.

Десятка найбільш впливових політичних діячів, на думку читачів «Чернігівського монітору» виглядає так:
1. Владислав Атрошенко,
2. Валерій Куліч,
3. Олександр Кодола,
4. Валентин Мельничук,
5. Олег Ляшко,
6. Валерій Дубіль,
7. Павло Пущенко,
8. Арсен Дідур,
9. Сергій Березенко,
10. Леонід Кучма.

"Відкриттям року" значна кількість читачів «Чернігівського монітору» назвала Дмитра Блауша.
Також у цій номінації неодноразово згадувався громадський діяч Олександр Гашпар та депутат облради Артур Зінов’єв.

"Аутсайдером року" був названий Микола Звєрєв. Також серед претендентів у цій номінації часто називали екс-мера Чернігова Олександра Соколова.

"Політичним довгожителем" переважна більшість читачів «Чернігівського монітору», як і у 2014 році, вказала першого заступника голови облради Валентина Мельничука. Другим у цій номінації став чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини