О.Шеремета обрано координатором секції секретарів міських та селищних рад Чернігівського регіонального відділення АМУ
Секретаря Чернігівської міської ради Олега Шеремета одноголосно обрано координатором секції секретарів міських та селищних рад Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України. Про це повідомив виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення АМУ Віталій Косих.
Засідання секції секретарів міських та селищних рад регіонального відділення Асоціації міст України відбулося 20 жовтня в обласному центрі Чернігівщини.
В рамках заходу розглянуто питання діловодства в органах місцевого самоврядування, дотримання вимог Державної уніфікованої системи документації у муніципальному діловодстві та особливості діловодства в рамках виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
“Подібні заходи сприяють обміну досвідом у роботі секретарів міських та селищних рад, ефективному спілкуванню з колегами з приводу змін у законодавчій базі”, – підкреслив Олег Шеремет.
Він зазначив, що одними з найважливіших завдань секретарів міських та селищних рад є забезпечення плідної роботи депутатського корпусу, сприяння порозумінню серед депутатів різних політичних партій та блоків.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.