Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:43:42

Про надання субсидій населенню області. ДОВІДКА

29.01.2016   12:24Агенцiя

Надання адресної безготівкової допомоги на утримання житла та оплату комунальних послуг на сьогодні є одним із найбільш дієвих заходів забезпечення соціального захисту громадян.

Упродовж 2015 р. за такою допомогою звернулися 262 тис. домогосподарств області. Це в 3,3 раза більше, ніж за 2014р. Відділами субсидій задоволено 89% звернень (за 2014р. – 93%). Правом на отримання допомоги активніше користувалися міські родини: серед домогосподарств, яким призначено допомогу, їх близько 73%.

У грудні субсидії отримали 179 тис. родин. Середній розмір субсидії, призначеної одному домогосподарству, становив 890 грн. (у грудні 2014 р. – 259 грн). В Україні одному домогосподарству призначено допомогу в розмірі 1091 грн, найменшою вона була в Одеській області (471 грн.), найбільшою – на Тернопільщині (1649 грн.).
   
Із заявами про надання допомоги готівкою на придбання твердого   палива та скрапленого газу за 2015 р. звернулися 36 тис. домогосподарств області, з них 85% – у сільській місцевості.
Призначено субсидії 30 тис. домогосподарств на суму 41 млн.грн. У середньому розмір призначеної одному домогосподарству допомоги в грудні становив 1431 грн. (в Україні – 1448 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини