Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 03:19:45

Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного третьої сесії Чернігівської міської ради

19.01.2016   08:06

18 січня, на засіданні погоджувальної ради розглянуто перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд третьої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання.

На розгляд міської ради пропонується 30 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Під час обговорення питань порядку денного міський голова поінформував  депутатів про прийняті сьогодні виконавчим комітетом міської ради рішення стосовно виділення коштів з міського бюджету на фінансування Програм ЖКГ. Зокрема: "Програми проведення поточного ремонту будинків, об’єктів благоустрою та виконання заходів з підготовки до зими житлового фонду  міста  Чернігова на 2016 рік" та  "Програми фінансової підтримки  комунальних підприємств міста Чернігова на 2016 рік".

 Також повідомлено, що з розгляду знято 10 питання: "Про Програму розвитку громадянського суспільства в м. Чернігів на 2016-2020 роки".

До порядку денного включено й низку земельних питань.

Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з наполегливим проханням  вирішувати всі неузгоджені питання під час роботи постійних комісій міської ради.

 Пленарне засідання 3-ї сесії міської ради відбудеться 28 січня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

 
Протягом тижня відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.