Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 21:22:24

Для налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування Чернігівської області та Жешівського воєводства

18.01.2016   13:52Агенцiя

Головна мета Угоди: підтримка процесу налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування Чернігівської області та Жешівського воєводства.

Підписанна Угода про співрацю між Podkarpackim Ośrodkiem Samorządu Terytorialnego Fundacjш Rozwoju Demokracji Lokalnej (директор - Анна Ягелло) та Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів імсцевого самоврядування, державних підприємств, установо і організацій (директор - Володимир Бойко). 

Документ передбачає: пошук партенрів для двосторонньої співпраці між органами місцевого самоврядування, організацію семінарів, конферецній, проведення зустірчей для місцевих лідерів та працівників органів імсцевого самоврядування, інформаційно-навчальні візити, обмін досвідом та "історіями успіху" - їх просування для реорганізації територіального управління в Україні, реалізацію міжнародних преоктів та деякі інші моменти.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.