Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 вересня, 01:28:24

Для налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування Чернігівської області та Жешівського воєводства

18.01.2016   13:52Агенцiя

Головна мета Угоди: підтримка процесу налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування Чернігівської області та Жешівського воєводства.

Підписанна Угода про співрацю між Podkarpackim Ośrodkiem Samorządu Terytorialnego Fundacjш Rozwoju Demokracji Lokalnej (директор - Анна Ягелло) та Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів імсцевого самоврядування, державних підприємств, установо і організацій (директор - Володимир Бойко). 

Документ передбачає: пошук партенрів для двосторонньої співпраці між органами місцевого самоврядування, організацію семінарів, конферецній, проведення зустірчей для місцевих лідерів та працівників органів імсцевого самоврядування, інформаційно-навчальні візити, обмін досвідом та "історіями успіху" - їх просування для реорганізації територіального управління в Україні, реалізацію міжнародних преоктів та деякі інші моменти.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів 17:04

21 вересня, в день міста та визволення обласного центру від нацистських загарбників, в Чернігові віддали данину шани і поваги до мужності та героїзму учасників Другої світової війни, а також їх дітей та онуків, які віддали своє життя за Вітчизну під час Революції Гідності та бойових дій на сході України.

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання "Чернігівщина" 16:21

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Антон Поляков.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 16:18

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1197 випадків захворювання (підозри) на кір.

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені 16:12

"Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені на строкову службу до армії" - повідомив під час брифінгу військовий комісар Чернігівського обласного Центру комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців полковник Олександр Криворучко.