Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 10:14:46

На Чернігівщині працевлаштовано 163 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО

18.01.2016   08:02Агенцiя

Для наших захисників, які повертаються додому, актуальні численні питання: оформлення статусу учасника бойових дій, виплата матеріальної допомоги, психологічна підтримка й адаптація до мирного життя.

Серед найважливіших - працевлаштування. Тим із них, хто не може знайти роботу самотужки, допомагає служба зайнятості.

Демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО, які звертаються до центрів зайнятості, надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, підбирається підходяща робота, зокрема пропонується допомога в започаткуванні власної справи, для бажаючих розглядається можливість професійного навчання, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт.

Торік на обліку в центрах зайнятості області перебувало 797 колишніх бійців. З них за сприяння служби зайнятості 163 безробітних були працевлаштовані. Чимало воїнів після повернення додому вирішують випробувати себе у бізнесі. Служба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі ініціативи безробітних, надаючи бажаючим відкрити власну справу організаційну, правову та фінансову підтримку. В 2015 році 82 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО стали підприємцями, отримавши від служби зайнятості стартовий капітал, а саме: виплату допомоги по безробіттю одноразово.

Також за сприяння служби зайнятості колишні воїни отримати нову професію чи підвищити кваліфікацію. Торік цією послугою скористалися 93 особи цієї категорії.

Додатковою можливістю працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО на певний період є громадські й інші роботи тимчасового характеру. Вони мотивують людину до праці, дають відчуття потрібності та є джерелом додаткового прибутку і шансом на постійну роботу. В 2015 році участь у таких роботах взяли 82 чоловіків.

Отже, активна життєва позиція, віра в себе кожного вчорашнього бійця за підтримки служби зайнятості та її соціальних партнерів, надасть можливість їм реалізуватись професійно і активно влитись у мирне життя.

Останні новини Чернігівщини

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована 09:39

Від початку року фахівці державних установ, що входять до складу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, виконали значний обсяг робіт щодо здійснення контролю і нагляду за особливо небезпечними заразними хворобами тварин.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 жовтня до 8:00 22 жовтня 2020 року.

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.