Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 06:04:16

В інтересах громади

14.01.2016   10:55Агенцiя

13 січня, відбулося перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо врегулювання ситуації з укладанням договору оренди майнового комплексу будівель та споруд, розташованого за адресою: Чернігівська область, Козелецький район, с.Кошани, вул. Гагаріна, буд.18.

Відкриваючи засідання керівник робочої групи, заступник голови обласної ради Арсен Дідур наголосив, що Козелецька районна рада звернулася до обласної ради з проханням допомогти у вирішенні конфліктної ситуації, що склалася між районною радою та ДП «Козелецьрайагролісгосп» щодо підписання додаткової угоди до договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Козелецького району від 1 червня 2012 року.

За словами Арсена Дідура, на сьогоднішній день ситуація з підписанням угоди вже врегульована, але, разом з тим, є певні претензії щодо господарської діяльності ДП «Козелецьрайагролісгосп» та співпраці з місцевими територіальними громадами, зокрема, ремонту доріг місцевого значення.

Роз'яснення щодо порушених питань надав директор ДП «Козелецьрайагролісгосп» Сергій Вохмінцев. За його словами, окрім ведення лісового господарства, переробки лісу та виготовлення пиломатеріалів, лісгосп зміцнює матеріально-технічна базу і займається вирішенням соціально-побутових питань місцевих громад. Озвучену інформацію підтвердив та доповнив директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець.

Члени робочої групи також заслухали інформацію представника Козелецької районної ради - головного спеціаліста з питань комунальної власності виконавчого апарату Оксани Головко.

Свої зауваження щодо подальшої діяльності райагролісгоспу та пропозиції по процесу врегулювання спірної ситуації висловили члени робочої групи - депутати обласної ради Юрій Болоховець та Сергій Пащенко.

Обговоривши питання порядку денного, учасники засідання вирішили доручити членам робочої групи Юрію Болоховцю та Сергію Пащенку промоніторити основні показники господарської діяльності ДП «Козелецьрайагролісгосп» і вивчити стан його співпраці з територіальними громадами та наступному засіданні проінформувати робочу групу.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.