Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 05:14:33

В полі зору - Смолинський торфозавод

13.01.2016   09:02

12 грудня відбулося перше засідання робочої групи з розгляду звернення трудового колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

Як поінформував депутат обласної ради Дмитро Блауш, на прикінці минулого року до нього звернулися працівники Смолинського торфозаводу з приводу, на їх думку, рейдерського захоплення і доведення цього підприємства до банкрутства.

За словами народного обранця, ситуація на підприємстві - надзвичайно критична. Керівництво підприємства, можливо, задіяне у певних фінансових оборудках, що можуть привести до повного знищення торфозаводу. На підприємстві зупинено виробництво, існують проблеми із виплатою заробітної плати робітникам, торфобрикет реалізується через посередника за завищеною ціною, придбане обладнання ржавіє і нагадує, швидше, металобрухт... Дмитро Блауш повідомив, що особисто відвідував Смолинський торфозавод і мав можливість безпосередньо переконатися у достовірності викладеної у колективному зверненні інформації.

Щодо ситуації на підприємстві виступили також заступник директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, депутат обласної ради Іван Якуб, заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук, Смолинський сільський голова Іван Смірнов, представники трудового колективу заводу Іан Страхов і Валентина Огієнко та інші зацікавлені особи.

Звертаючись до учасників робочої групи та запрошених, заступник голови обласної ради Арсен Дідур закликав до неупередженого розгляду окресленої проблеми. Насамперед, було вирішено перевірити викладені у колективній скарзі факти шляхом звернення робочої групи до відповідних державних перевіряючих органів та правоохоронних структур. Також робоча група домовилася незабаром відвідати Смолин і вивчити ситуацію на місці.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.