Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 11:14:12

Закон про зміни до Податкового кодексу щодо нової моделі ринку газу набрав чинності

01.01.2016   10:46Агенцiя

Документ опублікований у виданні "Голос України".

Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу" набрав чинності.

Документ був опублікований 18 грудня 2015 року у виданні "Голос України". Відповідно до документу, він набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Закон передбачає внесення змін у Податковий кодекс України, який потребує приведення у відповідність з нормами Закону України "Про ринок природного газу" у зв'язку з прийняттям 09.04.15 цього Закону, положення якого (за окремим винятком) вводяться в дію з 1 жовтня 2015 року.

У Податковому кодексі України елементи податку на додану вартість, рентної плати за користування надрами для видобування природного газу і збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності приведені у відповідність з нормами закону "Про ринок природного газу" шляхом внесення змін до статті 187, 252 та пункту 29 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Верховна Рада України погодила норми Податкового кодексу з законом "Про ринок природного газу". Відповідний проект закону №3073 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу" в першому читанні за основу та в цілому підтримали 232 нардепа.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.