Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:59:12

Закон про зміни до Податкового кодексу щодо нової моделі ринку газу набрав чинності

01.01.2016   10:46Агенцiя

Документ опублікований у виданні "Голос України".

Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу" набрав чинності.

Документ був опублікований 18 грудня 2015 року у виданні "Голос України". Відповідно до документу, він набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Закон передбачає внесення змін у Податковий кодекс України, який потребує приведення у відповідність з нормами Закону України "Про ринок природного газу" у зв'язку з прийняттям 09.04.15 цього Закону, положення якого (за окремим винятком) вводяться в дію з 1 жовтня 2015 року.

У Податковому кодексі України елементи податку на додану вартість, рентної плати за користування надрами для видобування природного газу і збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності приведені у відповідність з нормами закону "Про ринок природного газу" шляхом внесення змін до статті 187, 252 та пункту 29 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Верховна Рада України погодила норми Податкового кодексу з законом "Про ринок природного газу". Відповідний проект закону №3073 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу" в першому читанні за основу та в цілому підтримали 232 нардепа.

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини