Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 22:43:16

Чернігівська міська рада прийняла міський бюджет на 2016 рік

29.12.2015   12:52

28 грудня на пленарному засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання більшістю голосів депутати затвердили бюджет міста на 2016 рік.

Серед депутатів міської ради не було одностайності щодо прийняття бюджету. Депутати висловлювали думки щодо недосконалості основного фінансового документу міста та необхідності його доопрацювання.

Під час обговорення міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що залишити місто без бюджету на наступний рік – це "не дуже мудро й не дуже відповідально по відношенню до громади міста".

В процесі жвавого обговорення більшість депутатів вирішила затвердити міський бюджет, аби не паралізувати життя в місті та запобігти можливих ризиків недофінансування, зокрема: міських програм стратегічного розвитку міста, заробітної платні працівникам бюджетних установ, плати за енергоносії та ін.

Так, на 2016 рік визначено доходи міського бюджету м.Чернігова у сумі 1 753,453 млн грн, видатки – у сумі 1 751,343 млн грн. Резервний фонд міського бюджету міста затверджено у сумі 500,0 тис. гривень. У складі видатків міського бюджету на 2016 рік затверджені кошти на реалізацію міських програм на загальну суму 30 214 тис. грн.

Як і в попередні роки, галузі освіти та охорони здоров'я фінансуватимуться за рахунок субвенцій з державного бюджету. Проте, на покриття недостатніх коштів з державного бюджету потрібен буде власний ресурс з міського бюджету, пояснили у фінансовому управлінні міської ради. Крім того, за інформацією фінансового управління, всі надбавки та доплати працівникам бюджетної сфери у наступному році збережені.

Владислав Атрошенко, вітаючи з прийняттям основного фінансового документу міської громади, зазначив: "Бюджет дозволяє увійти в новий 2016 рік, втім, вже з початку нового року ми зможемо більш якісно попрацювати над основними показниками бюджету та внести необхідні коригування".

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.