Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 11:04:18

Визначаються пріоритети розвитку області на наступний рік

24.12.2015   18:56Агенцiя

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч підписав розпорядження «Про проект Програми економічного і соціального розвитку області на 2016 рік».

Проект розроблено Департаментом економічного розвитку разом з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціями і виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення у відповідності до вимог законодавства. В основу Програми покладені основні положення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Стратегії сталого розвитку Чернігівської області до 2020 року.

Програма містить основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку області на 2016 рік, які базуються, у першу чергу, на намірах господарюючих суб’єктів, враховують існуючі тенденції соціально-економічного розвитку регіону та прогнозні показники економічного і соціального розвитку України.

Головною метою її виконання визначено покращення життєвого рівня населення регіону на основі стабілізації економіки через інвестиції в розвиток промислового та сільгоспвиробництва, створення сприятливого середовища для бізнесу, енергозбереження, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення.

Проект Програми вже розглядався на зборах Громадської ради при облдержадміністрації. Проте його громадське обговорення триває.

Ознайомитись з проектом Програми економічного і соціального розвитку області на 2016 рік та обласними галузевими програмами можна на сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю».

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.