Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:54:32

Визначаються пріоритети розвитку області на наступний рік

24.12.2015   18:56Агенцiя

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч підписав розпорядження «Про проект Програми економічного і соціального розвитку області на 2016 рік».

Проект розроблено Департаментом економічного розвитку разом з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціями і виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення у відповідності до вимог законодавства. В основу Програми покладені основні положення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Стратегії сталого розвитку Чернігівської області до 2020 року.

Програма містить основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку області на 2016 рік, які базуються, у першу чергу, на намірах господарюючих суб’єктів, враховують існуючі тенденції соціально-економічного розвитку регіону та прогнозні показники економічного і соціального розвитку України.

Головною метою її виконання визначено покращення життєвого рівня населення регіону на основі стабілізації економіки через інвестиції в розвиток промислового та сільгоспвиробництва, створення сприятливого середовища для бізнесу, енергозбереження, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення.

Проект Програми вже розглядався на зборах Громадської ради при облдержадміністрації. Проте його громадське обговорення триває.

Ознайомитись з проектом Програми економічного і соціального розвитку області на 2016 рік та обласними галузевими програмами можна на сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю».

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини