Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 15:06:01

Виконавчий комітет Чернігівської міськради схвалив Програму управління боргом міського бюджету на 2016 рік

24.12.2015   14:07

23 грудня провів своє перше засідання новостворений виконавчий комітет Чернігівської міської ради. Серед інших питань порядку денного виконком розглянув проект Програми управління боргом міського бюджету м. Чернігова на 2016 рік.

Члени виконкому заслухали інформацію заступника начальника управління – начальника відділу фінансів підприємств комунальної власності та з питань нових форм господарювання фінансового управління міської ради Олени Лисенко про виконання зобов'язань щодо повернення кредитних коштів та основні завдання Програми на 2016 рік.

О. Лисенко повідомила, що Чернігівською міською радою з грудня 2013 та протягом 2014-2015 років здійснене місцеве зовнішнє запозичення до бюджету розвитку міського бюджету м. Чернігова у формі кредитних коштів від міжнародної фінансової установи Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) загальним обсягом 299,1 тис. грн. з фіксованою відсотковою ставкою за користування кредитними коштами у розмірі 3,0 % річних. Кредит здійснений з метою реалізації енергоефективних заходів у будівлях навчальних закладів м. Чернігова для забезпечення скорочення споживання енергоресурсів установами освіти.

Так, повернення кредитних коштів здійснюється 7 (сімома) рівними піврічними платежами, починаючи з 15 грудня 2014 року. Кінцевий термін розрахунку – 15 грудня 2017 року.

Загальні обсяги платежів з обслуговування боргу міського бюджету м. Чернігова, що мають бути здійснені у 2016 році, прогнозуються на рівні 1 722, 3 тис. грн., у тому числі: коштами загального фонду міського бюджету – 111,9 тис. грн., коштами спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) – 1610,4 тис. грн.

Найбільшу питому вагу в обслуговуванні боргу міського бюджету протягом 2016 року становитиме повернення основної суми боргу в розмірі 1 610,4 тис. грн., сплата відсотків складатиме 86,0 тис. грн, решта – послуги та комісії уповноваженого банку за обслуговування кредитного договору в сумі 25,9 тис. грн.

Виконавчий комітет міської ради схвалив Програму управління боргом міського бюджету м. Чернігова на 2016 рік та доручив фінансовому управлінню міської ради внести Програму на розгляд міською радою.

Останні новини Чернігівщини

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

19 січня - Хрещення Господнє ((Йордана, Водохреща, Богоявлення)

19 січня - Хрещення Господнє ((Йордана, Водохреща, Богоявлення) 10:35

За церковним календарем 19 січня відзначають Богоявлення Господнє, хрещення Ісуса Христа і освячують воду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини