Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 21:16:42

На Чернігівщині переобрали керівника обласної організації Аграрної партії

05.12.2015   11:20Агенцiя

3 грудня в Чернігові пройшла звітно-виборча конференція обласної організації Аграрної партії України. Партійці підбили підсумки виборчої кампанії та обрали делегатів на VІІ З’їзд Агарної партії.

Також переобрали голову обласної організації. Попередній очільник організацій - Віктор Кіяновський через завантаженість на основній роботі не має достатньо часу для ефективної партійної роботи на максимальний результат. Новим головою обласної організації обрали Сергій Гайдая, який останній час працював заступником голови Аграрної партії, а до цього уже обіймав посаду голови Чернігівської обласної організації.

«Ми збудували успішний бізнес, ми не бачили від влади підтримки ні в державних закупівлях, ні в дотаціях, ні в дешевих кредитах. Ми шукали способи ефективного господарювання самостійно. Ми впроваджували енергозберігаючі технології, збалансоване підживлення ґрунтів, почали використовувати сучасну техніку та системи точного землеробства. Ми завжди йшли на випередження часу. І зараз ми зрозуміли, що якщо хочемо мати ефективну владу – ми повинні бути у цій владі. Ми об’єдналися і отримали хороші результати на виборах - найкращі по Україні. Ми уже сформували аграрну фракцію – у нас 9 депутатів обласної ради, також наш депутат Віктор Кіяновський очолив земельну комісію в облраді», - розповідає Сергій Гайдай.

За словами політика у планах подальша розбудова партійних організацій в області та підготовка до наступних виборів, місцевих або парламентських, залежно від того, коли вони будуть.

«Ми стомилися чекати подачок, ми хочемо, аби галузь, яка годує країну отримувала належну увагу, аби люди, які живуть в сільській місцевості мали такі ж умови життя, як і в місті, аби пенсіонери не рахували кожну копійку, а лікарі та вчителі, могли спокійно займатися своєю професійною роботою, а не думати, де б заробити собі на хліб. Ми розуміємо, що для кардинальної зміни життя в країні присутності лише в місцевих органах влади не достатньо, ми повинні посісти належне місце на всіх щаблях влади і будувати таку ж успішну країну, як наші підприємства», - додав Сергій Гайдай.

Нагадаємо, на Чернігівщині аграрії набрали в область 14,06%, пройшли у всі районні ради та 3 міські. Всього в обласній раді отримали 9 депутатських мандатів, в районних і міських - 175, в сільських і селищних – 250. Також 38 аграріїв стали сільськими та селищними головами.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини