Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:12:51

На Чернігівщині переобрали керівника обласної організації Аграрної партії

05.12.2015   11:20Агенцiя

3 грудня в Чернігові пройшла звітно-виборча конференція обласної організації Аграрної партії України. Партійці підбили підсумки виборчої кампанії та обрали делегатів на VІІ З’їзд Агарної партії.

Також переобрали голову обласної організації. Попередній очільник організацій - Віктор Кіяновський через завантаженість на основній роботі не має достатньо часу для ефективної партійної роботи на максимальний результат. Новим головою обласної організації обрали Сергій Гайдая, який останній час працював заступником голови Аграрної партії, а до цього уже обіймав посаду голови Чернігівської обласної організації.

«Ми збудували успішний бізнес, ми не бачили від влади підтримки ні в державних закупівлях, ні в дотаціях, ні в дешевих кредитах. Ми шукали способи ефективного господарювання самостійно. Ми впроваджували енергозберігаючі технології, збалансоване підживлення ґрунтів, почали використовувати сучасну техніку та системи точного землеробства. Ми завжди йшли на випередження часу. І зараз ми зрозуміли, що якщо хочемо мати ефективну владу – ми повинні бути у цій владі. Ми об’єдналися і отримали хороші результати на виборах - найкращі по Україні. Ми уже сформували аграрну фракцію – у нас 9 депутатів обласної ради, також наш депутат Віктор Кіяновський очолив земельну комісію в облраді», - розповідає Сергій Гайдай.

За словами політика у планах подальша розбудова партійних організацій в області та підготовка до наступних виборів, місцевих або парламентських, залежно від того, коли вони будуть.

«Ми стомилися чекати подачок, ми хочемо, аби галузь, яка годує країну отримувала належну увагу, аби люди, які живуть в сільській місцевості мали такі ж умови життя, як і в місті, аби пенсіонери не рахували кожну копійку, а лікарі та вчителі, могли спокійно займатися своєю професійною роботою, а не думати, де б заробити собі на хліб. Ми розуміємо, що для кардинальної зміни життя в країні присутності лише в місцевих органах влади не достатньо, ми повинні посісти належне місце на всіх щаблях влади і будувати таку ж успішну країну, як наші підприємства», - додав Сергій Гайдай.

Нагадаємо, на Чернігівщині аграрії набрали в область 14,06%, пройшли у всі районні ради та 3 міські. Всього в обласній раді отримали 9 депутатських мандатів, в районних і міських - 175, в сільських і селищних – 250. Також 38 аграріїв стали сільськими та селищними головами.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини