Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 08:03:49

Вулиця Олега Ляшка з'явилася на Прилуччині

22.03.2012   16:18Агенцiя

На сесії Канівщинської сільради Прилуцького району Чернігівської області було прийнято рішення перейменувати вулицю в честь Олега Ляшка. Мешканці села самі виявили ініціативу і виступили з пропозицією перейменувати вулицю Зелену на вулицю Олега Ляшка.

“Прилуччина – мій рідний край, тут я виховувався в дитдомі. В Прилуцькому районі знаю кожен закуток і мене там всі знають і підтримують, як свого земляка. В селі Канівщина не було раніше дороги, люди ходили пішки. Жоден транспорт, окрім велосипеда (та і той тільки в гарну погоду) не був доступний селянам. Я не міг залишатися осторонь цієї проблеми і проклав 5 км дороги через село Канівщину. Тепер селяни не мають проблем з транспортом та виїздом зі свого села. Для мене стало навдивовижу приємною несподіванкою, що в мою честь назвали вулицю. Коли ти робиш добро від щирого серця, вдячність людей особливо приємна”, -зазначив Олег Ляшко.

http://www.liashko.ua/index.php/photogallery/item/557-vulycja_olega_liashka.html

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини